Edebiyat Dünyasından İllüstrasyonlar

Suikastçinin Çırağı özel baskısından.

8 Beğeni

Taht Oyunlarının resimli baskısını resimleyen kişiyle bu seriyi resimleyen kişi aynı sanırsam.

Vay be ne göz varmış. Evet aynı kişi.

1 Beğeni

:smirk: (20 karakter)

Vlad Taltos ağabeyimiz.

5 Beğeni

Dune :heart_eyes: :upside_down_face:
Kum solucanları yarışı

8 Beğeni

Bunun Dune’dan bir kesit olduğuna emin miyiz yahu :sun_with_face:

4 Beğeni

Dune’dan esinlenilmiş , kabul ediyorum çok benzemiyor :upside_down_face:

Arkadaki Dune solucanı. Ortadaki Beetlejuice filmindeki solucan. Öndeki ise bizde bir ara Yeraltı Canavarıadıyla her kanalda yayınlanan Tremors filmindeki solucanlar :slight_smile:

5 Beğeni

Konu “Edebiyat Dünyasından” başlığıyla açılmış olsa da hep “Edebiyat Dünyasının Fantastik Dünyasından İllüstrasyonlar” şeklinde ilerliyor sanırım :slightly_smiling_face: Ben de bu konuya edebiyat dünyasından bazı kişilerin ülkelerinin milli formalarıyla çizilmiş resimlerini paylaşarak katkıda bulunmak istiyorum. Pupazzaro kullanıcı adlı bir kişinin çalışmalarıdır :blush:

17 Beğeni

Orta Dünya Mimari Çizimleri

Minas Tirith

Heelm’s Deep

Isengard

Moria

15 Beğeni

Çok teşekkür ederim bu çizimler için. Bu da iyi bir eser, başyapıt ortaya koymak için detayların ne kadar öenmli olduğunu gösteriyor. Ne kadar emek verirsen o kadar güzel olur demenin bir başka şekli olsa gerek

Detayında detayı bunlar. Kendi kitaplarını tam olarak tamamlayabilseydi kim bilir daha nasıl güzellikte olurdu. Bir kaç tane daha var bu şekilde çizimler onlarıda paylaşıcam yakında :hanci:

İyi günler. Bu hangi eserden ?

https://www.artemisyayinlari.com/arama-yap.php?kelime=Bir+Vlad+Taltos+Macerası

1 Beğeni

İşkencecinin Gölgesi yeni bitti. Asla ayrılmak istemediğim için hemen concept artlara bakayım dedim. Şurada tam da kafamda canlandırdığım gibi, romanın atmosferini mükemmel yansıtan çalışmalar, şehir haritaları falan var. Mutlaka bakın.

http://blog.abalakin.de/?p=624

12 Beğeni

Oldukça karanlık bir evren?

Evet öyle, ölen bir güneşin evreni.

1 Beğeni

Vaov.
Teşekkürler :slight_smile:

Amber Yıllıkları

10 Beğeni