Fantastik Canavarlar 3'ün Çekimleri Ertelendi!

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: https://fantastikcanavarlar.com/haberler/fantastik-canavarlar-3un-cekimleri-ertelendi/

image

Fantastik Canavarlar serisinin ikinci filmi olan Grindelwald’ın Suçları vizyondan kalkar kalkmaz, gözler gelecek üçüncü filme dikildi. Bir sonraki filmin çekimlerine yazın başlanması beklenirken, son çıkan haberler ışığında, Warner Bros’un filmin çekimlerini sonbahara ertelediği ortaya çıktı. J.K. Rowling’in senaryosunu üstlendiği filmin çekimlerine bu yılın Temmuz ayından önce başlanması beklenirken çekimlerin sonbahar aylarına kadar ertelendiği haberi geldi.… (DEVAMI…)

Şu aşamada senaryoyu toparlarlar umarım, son filmde cevaplanamamış o kadar soru var ki…
Hazır film ertelenmişken yönetmen değişikliğine de gitseler ya…

2 Beğeni

Senaryoda pek bir şey değişmez bence çünkü Rowling zaten senaryo yazımını bitirdi.

1 Beğeni

Gişe ile alakalı olduğunu düşünüyorum, baya düşük kaldı.

1 Beğeni

ben bunun sebebinin katherine yüzünden olduğunun duydum. bebeği ile daha fazla vakit geçirmesi gerekiyormuş falan felon intermilon

Güvenilir bir kaynak mıydı bari ?

Ben bu olayın nedenini son filmin inanılmaz düşük karına bağlıyorum. 650 milyon doların sadece yarısı yapımcıya gidiyor ve 200 milyon filme 100 milyon (yaklaşık) pazarlamaya gittiğine göre ellerine inanılmaz düşük bir kar geçti. Zarara girmiş bile olabilirler. Bazı insanlar 3. filmi son film yapmak için ertelediklerini bile düşünüyorlar ki ben böyle düşünmesem de film sayısını 4 e düşüreceklerinden endişeleniyorum.
Ayrı bir konu olarak da şunu söylemek isterim, siteye ve ekibe bayılsam da biraz hızlanmanız lazım. Bu haber haftalar önce çıktı. Ankarada yeni açılan Türkiyenin 2. harry potter temalı kafesi Hogwarts Express Cafe nin haberini de yapmadınız.

1 Beğeni