"Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları" Filminden Yeni Poster Geldi

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: https://fantastikcanavarlar.com/haberler/fantastik-canavarlar-grindelwaldin-suclari-filminden-yeni-poster-geldi/

image

San Diego Comic-Con‘daki etkinlikte “Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları” filmi için yepyeni bir afiş yayınlandı! SDCC’nin Harry Potter ve haliyle Fantastik Canavarlar hayranları için yerinin büyük olduğunu söylemiştik. Nihayet etkinlik başladı ve serinin ikinci filminden MinaLima’nın muhteşem tasarımıyla yeni bir afiş hayranlarla buluştu: There’s #MagicInSanDiego this week! Starting with this new #FantasticBeasts: The Crimes of Grindelwald @minalima art. #SDCC2018 pic.twitter.com/J82XKTHAJf —… (DEVAMI…)

Ağlamamk için kendimi zor tutuyorum, bayılacağım şimdi :expressionless:

1 Beğeni

Önceki yılın comic-con posterinden bile daha iyi olmuş. Hadi bir de fragman verin be hadi be. 2 yıldır bekliyoruz David Heyman abicim. Zamanında melez prens filmi ertelendiğinde bile bu kadar beklemedik.

1 Beğeni

yarın ya da bugün yeni bir fragmanın çıkma olasılığı %99 ama yine de ne zaman çıkar diye ne zamandır bekliyorz sence ne zaman yayınlarnır ?

bu akşam 20:30 da warner bros panel i var yani tahminen 1 saat sonra yayınlanır.

https://www.twitch.tv/ign bu linkten canlı seyredebilir siniz yayın yarım saat sonra başlıyor ama ingilizce.

fantastik canavarlar ne zaman çıkar :smiley:

valla onu kimsenin bileceğini zannetmiyorum paneli takip etmeniz lazım hocam :smiley:

1 Beğeni

şimdi öğrendim panel canlı yayınlanmıyor. oradaki bilet sahipleri canlı seyredebiliyor. o yüzden internet e düşmesini bekicez artık.

trailer yayınlansın da gerisi benim için pek önemli değil ya. Umursamadığımdan değil düşmesini düşünmediğimden.

https://www.youtube.com/watch?v=tmcL9nCIMG4 işte fragman geldi.

evet gördüm yaa ağzım açık izledim muazzam olacak film mürver asa yı gördüğüm an … Snaırım tanıdık şeyleri görünce insan daha heyecanlanıyor :smiley:

nicholas flameli gördüğüm anda haykırdım. Çok fazla epik büyü var umarım mantıksız gelmez. Ama bana muhteşem olacak gibi geliyor.

aynen çok iyi olacak, ve bana mantıksız bişey olmaz gibi geliyor çünkü rowling yazıyorsa hikayeyi olması imakansıza yakın

Doğru söylüyosun. Rowling kendi yazdığı sürece muhteşem, diğer türlü b*k oluyor. Bakınız cursed child

evet ancak yazdığın yazıdaki şeyi silersen iyi olur bana sorun değil ama yasak :smiley: