Fihrist Kitap Ütopya, Distopya, Bilimkurgu Kitap Dizisi

Bu seri için kesinlikle okumalısın diyeceğiniz kitaplar hangisi .?

@fortknoxt

Bu kitap bu diziye dahil oluyor mu?

2 Beğeni

Aslında bu kitapta bu dizi içerisinde. Ancak yayınevi bu kategori içerisine almamış. Tür kısmı boş kalmış. Ben yayınevine yazayım bu kitapla ilgili. Güncelleme yapılması gerekiyorsa yapsınlar. Ben listeyi yayınevinin yayıladığı şekilde devam ettirdiğim için listeye almadım.

1 Beğeni

Çeviriler nasıl?

Ekşi’de şöyle bir paylaşıma denk geldim:

Öykü dizisi de açmışlar ama indirimli halleri bile 30-40 tl yüzer sayfalık kitapların.

1 Beğeni

Yeni

Arkadaşlar Tarzan kitapları bu dizi içerisinde yer almamaktadır. Tarzan kitapları bağımsız çıkmaktadır. Bilginize

3 Beğeni

Yeni

4 Beğeni

Fihrist’in John Carter olsun Tarzan olsun çizimleri çok güzel. Kapakta çizim kullanacaksan böyle kaliteli çizimler olmalı. Kimi yayınevlerine örnek olsun.

4 Beğeni

Ayrıca serilerde çok hızlılar. Hız konusunda da örnek olsunlar.

3 Beğeni

Kesinlikle katılıyorum hocam.

2 Beğeni

Bu yaz tamamlayacaklarmış John Carter serisini. Hem hız hem de kapak konusunda gayet başarılılar.

2 Beğeni

Ayrıca kitaplarını e-kitap olarak da çıkarmaları çok güzel. John Carter ve Tarzan kitapları dışındaki bütün bilimkurgu kitaplarını e-kitap olarak aldım mesela.

2 Beğeni

Keşke baştan böyle başlayıp, devam ettirseydiler.

4 Beğeni

Sırt bölümünde mi sıkıntı var? Evet, diğerleriyle uyumsuz olmuş. Ben kapaklardaki çizimlerin kalitesine vurgu yaptım. Örneğin İthaki BBK’nin birçok kitabı ile kıyas bile kabul etmez.

Sırt sıkıntısı şu; renk birden değişince sanki başka bir seriye geçilmiş gibi duruyor. Kapaklarda ilk dört kitapta başladıkları tarzı değiştirdiler. Renk paleti benzer olduğundan çok dert olmayabilir ama, yedinci kitapla yeni bir tarz ve renk geldi. Yoksa bu yeni kapağı çok beğendim. İthaki konusunda haklısınız, kıyaslamam yayınevi olarak.

1 Beğeni

Yeni 2 kitap

4 Beğeni

Fihrist bu hızla giderse İthaki’nin BKK serisini geçer.

1 Beğeni

Daha önce bu seriye ve yayın evine bakmıştım ama başlamamıştım. Yayınlana kitapların hikayeleri nasıl?

Fihrist yayınevinin sitesine girdim adamlar bioshock vari bölüm resimleri yapmışlar. Kitaplarını e-kitap olarak yayınladıklarını biliyordum. Bugün tekrar bakınca adamları tebrik ettim. Hem kitapları alternatif olarak e-kitap olarak basıyor, hem de fiyatlandırması matbu basımdan daha aşağıda. Gerçekten taktir edilesi bir uygulama.

2 Beğeni
6 Beğeni
  1. kitap
4 Beğeni
6 Beğeni