Forumda Kullanabileceğiniz Temalar

Aydınlık, Karanlık, Vincent ve Öykü Seçkisi haftanın yorgunluğunu atmak için bir bara girmişler. Ortam süper, keyifler gıcırmış. İçkiler teker teker devrilirken vücut hatlarını belli eden kırmızı dar bir elbise giymiş bir sarışın gruba yanaşmış.

“Hanginiz bana içki ısmarlamak ister?” diye sormuş.

Ekibin ağzı düşmüş.

“Ben!” demiş Aydınlık.

“Ben!” diye eklemiş Karanlık.

“Ben!” deyivermiş Öykü Seçkisi.

Vincent istifini bozmamış. İçkisini yudumlamış.

Vincent’tan tepki gelmemesine şaşıran kız “Peki ya sen? Sen bana içki ısmarlamayacak mısın?” diye sormuş.

Vincent kıza dönmüş “Ben içki ısmarlamam, bana içki ısmarlanır,” demiş.

“Kendine çok güvenen birisi var aramızda,” demiş sarışın.

“Dört kişinin ortasına atlayıp kendine zorla içki ısmarlatacak kadar değil,” diye yanıtlamış Vincent.

Aydınlık, Karanlık ve Öykü Seçkisi elendiklerini anlamış, boyunlarını büküp bara dönmüşler.

“İsmin ne?” diye sormuş Vincent.

Vincent’ın öz güvenli tavırlarının etkisi altına girmeye başlayan sarışın altta kalmamış, “Bir önemi var mı?” diye sormuş.

“Hayır ama bardaki en güzel kızın ismini bilmek hoşuma giderdi,” diye yanıtlamış Vincent.

“Bardaki en güzel kız olduğumu mu düşünüyorsun?” diye sormuş kadın.

“Öyle olmasan şu an yanımda duruyor olamazdın,” demiş Vincent kendimden emin bir şekilde. “Bir içki ısmarlamama ne dersin?” diye sormuş ardından.

“Olur,” demiş kadın Vincent’ın karizmatik tavırlarına bitmişti.

İkili bir süre barda muhabbet ettikten sonra Vincent kızı evine çağırmış, kızın kabul edeceğinden eminmiş elbette.

İkili Vincent’ın şehrin en lüks semtindeki çatı katı evine geçmişler.

Vincent “Sana Kayıp Rıhtım Forumu’ndaki girdilerimi göstermemi ister misin?” diye sormuş.

“İnanamıyorum! Yoksa sen de mi Kayıp Rıhtım Forumu’nda yazıyorsun?” demiş kadın.

“Elbette bebeğim, ne sandın!” demiş Vincent, ışıkları kapatmadan önce…

11 Beğeni