Forumda Kullanabileceğiniz Temalar

merhaba, en son 3 yıl önce girmiştim. forumu eski haliyle kullanma şansım var mı?

2 Beğeni

Merhaba. Tekrar hoş geldiniz. Ve sorunuzun cevabı da maalesef hayır, kullanamazsınız. Arşiv foruma erişim şansınız bulunmakta ama.

3 Beğeni

Evet, 4 aydan fazla bir süredir yeni forumu kullanıyoruz. Bu sürede aramıza katılan birçok yeni isim de oldu. Haliyle şu Hangi temayı kullanıyorsunuz? anketini yenileme zamanı geldi diye düşünüyorum. Bakalım neler olmuş.

Hangi temayı kullanıyorsunuz?

• Öykü Seçkisi (varsayılan tema)
  • Aydınlık
  • Karanlık
  • Vincent

0 oylayanlar

4 Beğeni

"Win"cent

4 Beğeni

temalar kurallara karşı biriyim

3 Beğeni

Bunu daha önce fark etmemiş olmam tuhaf. Karanlık temanın bana verdiği atmosfer her zaman daha çok hoşuma gitmiştir. Vincent ve Karanlık tema beni tuhaf bir şekilde rahatlatıyor.

3 Beğeni

öncelikle emeklerinize sağlık. Uzun zamandır yoktum. Yeni geldim ne olmuş böyle , eski temayı kullanmanın bir yolu yok mu?

2 Beğeni

Tekrar hoş geldiniz :raised_hand_with_fingers_splayed: Eskiden kastınız beyaz renkli tema ise forum ayarlarınızın Arayüz kısmından düzeltebilirsiniz. Yok arşiv forumdaki temayı diyorsanız o zaten buralarda yok :frowning:

2 Beğeni

:smiley: biraz eski kafalıyım kusura bakmayın. Eskiden kastım arşiv forumdaki tema galiba yaklaşık 5 sene öncesinin teması.

3 Beğeni

Teşekkürler hocam bilgilendirmeniz için.

2 Beğeni

Teşekkürler hocam. Birisini deneyeyim hemen :smiley:

3 Beğeni

Rıhtım’da yeniyim. Ve Vincent favorim oldu, teşekkürler!

4 Beğeni

En iyisi,karanlık olan bence. :hanci:

5 Beğeni

Bende 7/24 koyu temadayım gözümü daha az yoruyor sanki.

4 Beğeni

Vincent tema kaldırıldı mı forumdan? Bende gözükmüyor şu an.

1 Beğeni