Forumdan Arkadaşınıza Şarkı Armağan Edin

Sağol Mervecim, ikisi de çok hoş. İkinci masal gibiydi, huzur verdi. Kadının sesine bayıldım. :slight_smile: :slight_smile:

Bu da benden sana gelsin. Çok sevdiğim dizinin sevdiğim müziği. :smiley:

1 Beğeni

@mit Abi :smiley: Kan lazımsa buyur.

@maviadige Hadi bakalım :smiley: :smiley:

4 Beğeni

@Hatunkiz Teşekkürler. Bunu ne zaman dinlesem gaza geliyorum, içimdeki Naruto aşkı depreşiyor. :smiley:
Bu da benden olsun. :slight_smile:

2 Beğeni

@Howl

1 Beğeni

@maviadige. Bu da benden gelsin ne zaman dinlesem sinirlerim uçup gidiyor

3 Beğeni

Hiç anime müziği gibi değilmiş, biraz şaşırdım açıkçası. Ama fena değildi, ben Bleach izlemediğim için duyguyu tam alamamışımdır büyük ihtimalle. Yine de bir şarkı olarak düşündüğümde gayet iyiydi.

1 Beğeni

@Karahayalci
Gaara’ yı görmek beni mutlu etti. Ne de olsa bir numaralı karakterim. :smiley:
Biraz nostaljik bir şey gelsin benden de.

@Hatunkiz Evet, Bleach’ in müzikleri bayağı farklı ve çeşitlidir. Çok severim ben. :slight_smile: Ve müzik de karaktere çok uyuyor, Zangetsu baş tacıdır. :slight_smile:

2 Beğeni

Bleach’in tek iyi yönü müzikleri zaten sırf müzikleri için çekilir 400 bölüm. Animeyi harika yapmışlardı, Narutoda hatırlıyorum da son savaştalar, hokageler gelmiş falan ama anime batmış haldeydi çizimler açısından.

Ayrıca Sailor Moon’u hiç izlemedim ama şarkı güzelmiş.

1 Beğeni

Galiba ikimiznde arkadaşı yok :frowning:

1 Beğeni

@Eren_Diakotra hahaha aslında forumda sohbet kurduğum daha öncesinden de tanıdığım insanlar var. Ama fight club şarkısına kendimi etiketleyip nerdlük taslamak niyetiyle şey ettimdi. I am jack’s broken heart :Dd dostun yok değil daha benle tanışmamışsın demektir :Pp

Bu da benden sana gelsin :Dd

For our brotherhood :fist: :grinning: @doyoulikepie

Fransızca öğreniyordun değil mi @OgulcanKara :smile:

@maviadige İzlediğim günden beri bunu dinlemediğim bir gün bile olmadı sanırım :smile: film mi daha güzeldi şarkıları mı karar veremiyorum :slight_smile:

3 Beğeni

Ahahaha evet harika oldu. Ben de sana bunu hediye edeyim.

1 Beğeni

Gerçekten çok hoş şarkı, çizimler kadar. :slight_smile: Kelimelerin Bahçesi de benden olsun. :smiley:

@zencefilos Ezgi beğeneceğini umuyorum. :slight_smile:

3 Beğeni

@Vargr
Spotify

1 Beğeni

@thequeenisdead Umarım seversin

1 Beğeni

@estorn

3 Beğeni

@Nemo

2 Beğeni

Çok sevdiğim bi parça :+1: Biliyorsundur ama ben de bir tane Led Zeppelin bırakayım

2 Beğeni

Şu sıralar forumda arkadaşım da yok gibi bir şey ama ortaya bir şarkı bırakayım:

Herkese gelsin madem.

4 Beğeni

@Kitsune en sevdiğim şarkılardan biridir. :slight_smile:

1 Beğeni