Forumdan Arkadaşınıza Şarkı Armağan Edin

@Arqonquin

3 Beğeni

Annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun.

1 Beğeni

12-13 yıl önce oyununu oynadığımı hatırladım görünce, değişik bir duygulanım yaşıyorum şu an. :sob:(ne ara büyüdüm ben)
Bu da sana o zaman:

1 Beğeni

@Arqonquin rica ederim. :joy:
@Mazotci @hanci yine her şeyden habersiz, birilerine yardım etmeye çalışıyor. :smiley:

5 Beğeni

@merveriii Şarkıyı bir daha dinledim de @Agape bunu mutlaka dinlemelisiniz. :buyucu:

Ekleme: Flood sayılmaz değil mi? Üzerinden 18 saat geçmiş. :thinking:
5 Beğeni

@Cotillion

1 Beğeni

@Waxillium Aklıma cherry bomb şarkısı geldi, benden sana gelsin. :grin:

1 Beğeni

Bir hafta da bu dolansın dilime :joy: Teşekkür ederim güzel şarkı :pray:

1 Beğeni

Biraz geç dinleyebildim, kusura bakma. Ben de şu an dinlediğim parçayı sana hediye edip işin kolayına kaçayım o zaman :slight_smile: Teşekkürler.

3 Beğeni

@Baris umarım bepenirsin :* . Amatör bir calısma beğenirsen ne yapıcağını biliyorsun . Günün güzel geçsin . Sinem Işık - Nazende Sevgilim [Cover] - YouTube
@Baris umarım bepenirsin :* . Amatör bir calısma beğenirsen ne yapıcağını biliyorsun . Günün güzel geçsin . Sinem Işık - Nazende Sevgilim [Cover] - YouTube

UNKLE - Keys To The Kingdom

Şu şarkıyı sizle paylaşayım sevgili forumdaşlar . Çok az dinlenmiş, çok başarılı bulduğum bir eser.

Tüm forumdaşlara. Dear Evan Hansen adlı müzikal bir tiyatro oyunundan. Evan kendi dünyasında yaşayan ve internet arkadaşları dışında arkadaşı olmayan, asosyal bir karakter. Şarkı da onun ağzından.

3 Beğeni

Sizlere hak ettiği değeri görememiş bir şarkı paylaşıyorum. İyi dinlemeler.

4 Beğeni

Güzelmiş. Nedense aklıma şu şarkı geldi, benden sana gelsin o halde.

2 Beğeni

Daha önce dinlememiştim. Teşekkür ederim.

2 Beğeni

Bu şarkıyı Ghibli hayranı olan forumdaşlarıma hediye ediyorum. Sevmeyen yoktur bence canım Ghibli’yi. :roll_eyes::heart:

2 Beğeni

@Rena burda olmasan da, bu şarkıları sana armağan ediyorum.Geldiğinde bunu görüb umarım beğenirsin :slightly_smiling_face:.

Imagine Dragons - Believer (Official Music Video) - YouTube

3 Beğeni
1 Beğeni
1 Beğeni