Fotoğraf Atölyesi

İş bankasının kişisel kasalarından birinin içi

Fincanlara karşı özel bir İlgim olduğu için çok hoş gelmişti. Fotoğrafa her baktığımda sahibiyle ilgili farklı şeyler düşünüyorum.

Dans eden minik adamları da görmek istemiştim.

11 Beğeni

Ne güzel resimler var. Ben resim çekince amaci haric her seye beziyor

2 Beğeni

6 Beğeni

iki resimde Artvin/Hopa’da çekilmiştir.

Yeni bir fotograf makinesi almayı düşünüyorum bu konuda danışabileceğim üç beş bilgisi olan biri bana ulaşabilir mii ?

12 Beğeni

Bir karış boyu var türlü türlü huyu var :sweat_smile:
Aklıma, Erdal Bakkal’ın parmaklıklara asılıp “Nurten noooolur ben de gideyim arkadaşlarımla” dediği sahne geliyor :joy:

15 Beğeni

Leyla ile Mecnun kabuk tutmamış bir yaradır hatırlatmasana yav :’)

1 Beğeni

Bu da canım Akdeniz :blue_heart:

11 Beğeni

Benim için eskimiyor ve bitmiyor hiç. Yemek yerken Netflix’ten rastgele bir bölüm açıp izlemek en büyük hobim :smile:

1 Beğeni

ben de sık sık izlerim. Televizyonda gördükçe dayanamam yine izlerim. Küçük mutluluklar bunlar. :slightly_smiling_face: Oyuncuların yeteneklerine ve senaryonun kalitesine değinmiyorum bile…

2 Beğeni

Bu da mikroskopla inceleyip fotoğraflayabildiğim
ilk preparatımdı. Bir mantar türü olması lazım ama adını hatırlasam bile yazabileceğimden emin değilim :sweat_smile:
(Yazmam gereken raporlar ve teslim etmem gereken dosyalar varken hep böyle galerimi kurcalarım naalesef. Bunun bir hastalık olduğundan şüpheleniyorum.)

14 Beğeni

Yaklaşık 5-6 yıl önce balkonumuzda cirit atan sevimli kedi. Bize ısınmıştı fakat dostluğumuz çok uzun sürmedi. Anne ve babamın da kedi sevgisi olsaydı keşke. Sevmediklerinden değil aslında. Evi kirletirler gibi bir düşünceleri var her zaman. :slight_smile:

12 Beğeni

Taze taze likya yolu manzaraları sunalım.

14 Beğeni

Tüm parkuru yürüyecek misiniz.

1 Beğeni

Apartmanın bekçisi. Gelen giden ondan sorulur. :slightly_smiling_face:

6 Beğeni
  1. Bölümü (xhantos, kaş arası)yürüdüm. Tam parkur tek seferde zor :blush:
2 Beğeni

16 Beğeni

Aslında fotoğraf çekmekle aram yoktur, çektiğim fotoğrafları kayıtlı tutmayı sevmem silerim… Ama hızlıca çektiğim bu fotoğraf çok hoşuma gitti ve kendine yer kazandı :smiley:

7 Beğeni

8 Beğeni

@culsuzbatman fotoğraflarınızı paylaştığınız bir mecra var mı acaba? Çok güzeller çünkü.

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim. Genellikle instagramdan paylaşıyorum. :blush:
Link vermemde sakınca var mı bilmiyorum ama sorun olursa linki kaldırabilirim.

5 Beğeni