Goodreads Hesaplarımız

2012 den beri hesabım olmasına rağmen aktif olarak son 2 senedir kullanıyorum.

Geçen seneler reading challenge ne yazık ki işlerimden dolayı gerçekleştiremedim ama bu sene kararlıyım.

50 kitap hedef koydum ve hızlı bir giriş yapıyorum.

Bu arada eklerseniz sevinirim zira ben sizleri eklemeye başlayacağım : )

Benim hesabım da bu.

Bu da benim hesap.

umarım bu yılki hedefime ulaşabilirim>> Goodreads

Şu sıralar fazla okumasam da benim hesabım da böyle bir şey.

Bu da benim hesabım ve sadece birkaç günlük.

Şuan kurdum yarın okuduğum tüm kitapları eklemiş olurum.

Şuraya ilişeyim.

İliştim.

6 Beğeni

İlişim bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkürler :smile: :smile: ekledik efendim.

1 Beğeni

Bu da benden gelsin. :slight_smile: Yepyeni sayılır. ^^

2 Beğeni

bu da benim hesabım o zaman
Her ne kadar forumda yeni olsam da…

Taze açılmış hesap:
https://www.goodreads.com/user/show/94971740-alican-do-an

Not: Takip edeni 8 ayrı hesaptan takip edip 15 ayrı hesaptan likelıyorum.:grinning: (şakacı seni)

4 Beğeni

Not: Takip edeni sadece kabul ediyorum. Çok üşengecimdir. Arada bir uğrarım. Kime ne okuyor, ne yapıyor bakarım. Yorum varsa incelerim. :sweat_smile::vulcan_salute:

9 Beğeni

Goodreads’te yazdıklarından başka çokta bir şey yapılmıyor ki zaten. Çok gereksiz bi not düşmüşsün ya. Şimdi sanane dersen gözüme çarptı. Napıyim

Gerekli bir not düşme amacında değildim ki. Bir üstteki arkadaşa takılmak amaçlı yazdım. Fazla ciddiye almışsın. :slightly_smiling_face:

6 Beğeni

Goodreads bana göre çok ama çok aptalca bir şey yaparak en çok okunan yazarlar kısmını kaldırmış. Neden olarak da o kısımların fazla kullanılmadığını öne sürmüşler sanırım.

Kötü arayüzü ve kullanıcı düşmanı bir sitesi olmasının yanında en ilgi çekici yanı o kısımdı. Büyük aptallık etmişler afedersiniz.

4 Beğeni

Ben sizin gibi hedef koysam sanırım hiç okumam kitap. Görev gibi hissediyorum o zaman.

4 Beğeni

Beni okumaya heveslendiren bu hedef oldu son iki senedir.

1 Beğeni

Bu da benim hesabım!

Buradan ekleyebilirsiniz. Challenge’lar, review’ler görmek istiyor insan sürekli. Hadi bakalım.