Gramofon

Merhaba Osman,
Teşekkür ediyorum yorumunuz için. Evet biraz daha kendi muhakemesi anlatılabilirdi. Hem derinlik verirdi, hem de sondaki açıklamayı yapmama gerek kalmazdı belki böylece. Eleştirilerinizi dikkate alacağım.
Güzel ve yüreklendirici sözleriniz için ayrıca teşekkürler.

Komiser olduğunu düşündüğüm katil Rıfat çıkınca şok oldum desem yeri. Sonunun beni bu kadar yanıltıp bir o kadar da vay be dedirttiği ikinci hikaye!

1 Beğeni

Zeynep💞
Teşekkür ederim arkadaşım​:raised_hands: Daha nicelerine :blush:

Merhaba,

Söylenecek çok fazla şey var aslında. Tıpkı sizin uzun bir hikayeyi dar kalıba sigdirabilmeniz gibi ben de elimden geleni yapacağım:)
Cidden zor. Iyi biliyorum. Polisiye turu kısa öyküye giydirmek, üstelik katıl gizemini sonuna kadar koruyarak. Tebrikler.
Birincil anlatımı sevdim. Direk geçmiş zamanki anlatım olsa da fena durmazdı sanırım. Ama psikolojik aktarımlar gayet hızlı ve başarılıydı. Bu da, konu cinayet bile olsa, ona dışardan bakmamak gerektiğinin altını çizdi.
Sonra kurgu olarak üzerine çalışılmış, emek kokuyor. Bu kısımda çok iyiydi. Bazı noktalarda biraz daha diyaloğa ihtiyaç vardı bence. Biraz konuşma, artcil şoklu gizemler iyi bir ilave olabilirdi bence.
Finali kıvamında buldum. Birkaç itiraf, cümle olmasa daha mı iyi olurdu diye sordum kendime. Sonra metnin başlangıcına ve özüne sadık kalmak adına doğrusunu yaptığınızı düşündüm.

Kutlarim. Çok güzel öykü, çok güzel dokunuş…

1 Beğeni

Merhabalar @Umutunjelibonu
Teşekkür ediyorum yorumunuz için. Üzerinden muhakkak geçeceğim.
Sevgiyle​:blush::love_you_gesture:

1 Beğeni