Halka Dünya Serisi (Panama Yayıncılık)

01.03.2020 itibariyle çeviriyi yayın evine teslim ettim arkadaşlar. Gelişmeler oldukça buradan bildiriyor olurum.

31 Beğeni

Emeğinize sağlık, dört gözle bekliyoruz :slight_smile:

5 Beğeni

Tesekkurler emeyinize saglık

2 Beğeni

Yeni haberler varmi?

Çıkış tarihini soruyorsanız benim de net bir bilgim yok ama raflardaki yerini alması bir iki ayı bulur diye düşünüyorum.

3 Beğeni

Bu seriyi okymak için 4. kitabı bekliyorum. 5. kitabı da çıktığı zaman okurum(öyle yapılabiliyormuş sanırım. Yan seri ile beraber hepsinin finaliymiş 5.kitap, onu çıkınca okuruz diye düşünüyorum). Bir de üç cisim problemi ve enginlik serisinin kalan kitaplarını beklemeye devam ediyorum. İnşallah hepsi gelir de kitaplığa koyarız, zamanla okumak istediğim seriler bunlar.

1 Beğeni

8 Beğeni

Kaç senedir kitaplıkta duruyor bilmiyorum. Seri tamamlanınca okurum diyorum ama bu gidişle baya uzun sürecek gibi. Beş kitaplık bir seriydi değil mi?

2 Beğeni

Evet 5 kitaplık bir seri (Goodreads)

1 Beğeni
  1. Kitap yakında çıkıyor.

19 Beğeni

Ne kadar yakın :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Beğeni

Çok çok yakın :joy: :joy: :joy:

1 Beğeni

Bekleyelim o zaman :sweat_smile::sweat_smile:

1 Beğeni

Darısı ikinci dörtlemeye :sweat_smile:

2 Beğeni

Aynı çevirmenle devam edip çıkarırlar inş :pray:t6::pray:t6::upside_down_face:

2 Beğeni

8 Beğeni

Yani beşinci kitabı çıkaracaklar bu durumda. Olsun ben dörde kadar okuyayım da beş çıkınca diğer seriye başlar en son da beşi okurum. İyi sahip çıktılar seeiye her şeye rağmen

3 Beğeni

Ben sormuştum. Diğer 4 kitabı basmayıp direkt 5. kitabı basacaklarını söylemişlerdi ama zaman vermemişlerdi. 2 cevap yukarıda görseli de mevcuttur.

@ozgurs59

2 Beğeni
5 Beğeni

Okuması zor bir seri. Terimler, teknik detaylar, halka dünyanın devasalığı, diyaloglar okumayı biraz zorlaştırıyor.

3 . kitaba göre 4 kitabı daha çok sevdim ama yine de çok fazla diyalog okumak kitabı okurken biraz yoruyor insanı.

7 Beğeni