Hangi Karakterlerle Tanışmak İsterdiniz?

Vin ve tabiki Kvothe kitabın hala başındayım ama Kvothe çok değişik bir kişilik gibi geliyor. Zaafları olan bir karakter

2 Beğeni

Rama’daki Richard Wakefield ile sohbet etmek isterdim.

Ya demet evgara benzememiş mi bu :joy::joy::joy: çok da severim kadını tövbe tövbe ne güldümm yaa çok yaşayın​:joy::joy::joy:

3 Beğeni

Dune’dan Paul Atreides
Silmarillion’dan Fëanor, Maedhros ve Fingolfin
Yüzüklerin Efendisi’nden Boromir
Asoiaf serisinden Stannis ile Renly
ve Otomatik Portakal’dan Alex

2 Beğeni

Gandalfla karşılıklı bacağına in pilotlarından içerken köyü bir sohbet.

1 Beğeni

Sanırım en çok saygı duyduğum ve en sevdiğim kitap karakterlerinden biri olan Leto II Atreides’le de görüşmek isterdim.

Tanımayanlar için işte o abimiz:

4 Beğeni

Matrim Cauthon gelsin, iki zar atalım, tavernada kızların ayak bileklerini izleyelim, birkaç maşrapa içki devirelim. :slight_smile: Tabii zarlar yuvarlanmaya başlayana kadar…

Locke ve Matrim ikilisi iyiymiş :smiley:

Lanfear, Felurian, Jasnah ve Sabetha’yla görüşmek isterdim (nedense hepsi kadın :roll_eyes::joy:). Ama görüşmesek de olur. Anlatıldığı veya hayallerdeki kadar güzel olup olmadıklarını teyit edebilsem yeter bana.

Ha bir de Auri’ye kendini çikolatalı puding sanan kurumuş bir hurma hediye etmek isterdim. Besin değeri yüksek. :relieved: :joy:

Bu üçüyle bir arada görüşürsen oradan çıkışın olmaz yalnız :smiley:

5 Beğeni

aa Denna yok olmadı.

Denna

4 Beğeni

Olurda görüşürsem oradan çıkmak isteyen kim zaten? :joy::joy:

1 Beğeni

Burnu eğri değil miydi onun? :smirk: :joy:

Valla unutmuşum ki kitabı :frowning:

Abimiz çok yakışıklımış :sunglasses:

1 Beğeni

Aslında ben takılmak için söylemiştim hani seviyorsan, yoksa Kvothe’nin biricik aşkı :joy: :joy:

burun eğriliği kısmı şu resimde geçiyor

Kulağını övüp burnunu eleştiren Bast, ilginç. :thinking:

1 Beğeni

Tecrübe konuşuyor adamda :smiley: Çok sevmiştim Kralkatili’ni ama çok zaman oldu ana konuyu hatırlıyorum ama çoğu detayı unuttum sanırım.

Ara ara bazı bölümlerini okuyorum. The Cthaeh bölümünü ya da Dönen Yaprak bölümünü efsane güzzeller

2 Beğeni

Kesinlikle Holden Caulfield. Onunla konuşurken aniden bana hakaret falan ederse ne kadar mutlu olurum.Hatta bir tane daha seçme hakkım olsa yine onu seçerdim

Ishmael ile oturup iki kadeh karşılıklı şarap içmek, Yaratıcı, Çark ve Shai’tan hakkında derin sohbetler etmek, eşsiz felsefe bilgisinden yararlanmak isterdim.
(Takıntılıyım ben bu adama)

Moiraine Damodred’in karşısına oturup hiç birşey demeden hayran hayran bakmak isterdim.

Albus Dumbledore ile bir Limon Şerbeti içmek isterdim. (Bir yandan Fawkes şarkı söylerdi…)

Tom Bombadil ile ağaçlara şarkı söylemek isterdim.

2 Beğeni

Omer seyfettin in kasagi hikayesinde her sey gec olmadan omere bi tane yapistirmak isterdim

1 Beğeni

Leto’nun böyle bir tasviriyle karşılaşmamıştım daha önce. Çok beğendim.:heart_eyes:

(İlginç bulduğum bir karakter ama şahsen görüşmek istemezdim. Nitekim konuşmaya kalksak solucan hali gövdesiyle, tanrı hali de kibiriyle ezer geçer ve her şekilde pişman ederdi.:sweat_smile:)

2 Beğeni