Hangi Karakterlerle Tanışmak İsterdiniz?

Ben de Samsa ile tanışmak isterdim. Toplumun bizi neye dönüştürdüğünü göre göre yine de prangalarımızı atamıyoruz. Bir çesit öğrenilmiş çaresizlik sanki…

Aslında haklısın, baya birikimi olmuş olmalı :smiley:

Kinyas ve Kayra
Hannibal Lecter (mümkünse hücresinde)

2 Beğeni

Wulf Dorn dan Doktor Forstner la tanışmak isterdim. Her kitabında başka bi kişilik ve efsane birisi.

Şeker Portakalı , Güneşi Uyandıralım ve Delifişek kahramanı Zeze. Veya Bin Muhteşem Güneş Meryem

1 Beğeni

Andrey Nikolayeviç Bolkonskiy - Savaş ve Barış
Herkes bir yana o bir yana

Elodin veya Auri’nin öğrenci oldukları zamanlarda üniversitede okumak ve onlarla dost olmak isterdim…

Yıllardır belirsiz aralıklarla tekrar okuduğum İnsanlığımı Yitirirken’den Yozo ile tanışmak isterdim. Arkadaş olabileceğimizi sanmıyorum ama karşılıklı birer şoçu içerken konuşabilmek için her şeyi yapardım.

1 Beğeni

Raskolnikov, İshamael ve Rand

Ishamel 3. Kitapta ölmedimi yav.

Not: Spoiler içeren mesajlarda Blur özelliğini kullanmayı unutmayalım.

Daha önce yazdımı bilmiyorum ama eğer birisiyle tanışmak ısteseydim bu kesin kaladin olurdu . insan onun hayatını okuyunca hekim olası geliyor

neden sayısalcı değilim ? Neden?:slight_smile::slight_smile:

Spoiler içine alsanız daha iyi olur sanki.

2 Beğeni

Görev başarıyla tamamlanmıştır.:+1:

o bedeni öldü moridin olarak geldiya

Not: Spoiler içeren mesajlarda Blur özelliğini kullanmayı unutmayalım.

Teşekkürler :slight_smile:

Ben oraları henüz okumadım .uff şimdi böyle yazinca gidip 5. Kirabı alasım geldi.

Hay ! Kaladin kadar başınıza taş düşsün. Nedir bu Kaladin sevdası yahu ?
bu seri içinde Szeth gibi bir delikanlıyı barındırır iken kaladin kim ? artistin teki ! gelmiş ikinci kitabın finalinde Szeth ile kapışırlar iken “rüzgarlar ve gökyüzü benim” diyor hadsiz. Ulan sen daha mızrak tutamazken Szeth reisin namı tüm Roshar’a yayılmıştı. Dua etsin, o an Szeth reis büyük bir ruhsal buhranın içindeydi yoksa alırdı façasını aşağı. Bak Muhammed_Deger kardeşim Roshar aleminde Szeth reise yanlış bir kere yapılır, kulağına küpe olsun.:yum:

Kaladin in hekim yanin begendim birde geçmişinin çok iyi anltilmasini . Şüphe yok ki kaldin den sonra en iyi karakter szet. Onun kulturunden gelen dinin inanislar yuzunde yapmak zorunda oldugu seyler, tanriyi dusunmesi , hakikatsiz olmasi beni cok etkiledi.özellikle szet in geçmişinin anlatıldığı kitabı çok merak ediyorum.

Birde keşke blur spoiler kullansaydiniz keşke .

Wulf Dorn’un kitaplarında ki Dr. Forstner

1 Beğeni

Stephen Byerley. Ben, Robot’tan.