Harry Potter Dünyasının En Komik Anları

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: https://fantastikcanavarlar.com/liste/harry-potter-en-komik-anlar/

image

Harry Potter kitapları acıklı bir tarafı paylaşıyor olsalar da zaman zaman gülmekten gözlerimizden yaş getirdiği de oluyor. Sizler için okuduğumuzda kahkaha attığımız ve tıpkı bir Gıdıklama Laneti yemiş gibi gülmekten yerlerde yuvarlandığımız anların listesini hazırladık. Wizarding World’ün bu eğlenceli listesini biz de sizler için Türkçeleştirdik. Bakalım en çok güldüğünüz anları düşündüğünüzde aklınıza gelen anları yakalayabilmiş… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Gülmekten okuyamıyordum :joy: :joy: :rofl: :rofl:

Özellikle de yukarıda alıntıladıklarımı (Tamam,tamam hepsini :joy:) zar-zor okudum.
Ellerinize sağlık.

Hepsi iyi güzel de Harry- Snape replikleri neden yok? Özellikle çapulcu haritası süperdi ve melez prensteki “efendim” repliği :))

Kesinlikle biz de Harry-Snape diyaloglarını daha çok görmek isterdik, kim bilir belki ileride bu ikiliye özgü bir liste çalışmamız da olur :slight_smile:

“Efendim” içerikli diyalog en sonda :wink:

Harry Potter, ejderha yüreği yediğini kanıtladığında

Harry’nin Kalkan Büyüsü o kadar kuvvetliydi ki, Snape dengesini kaybederek bir sıraya çarptı. Şimdi tüm sınıf dönmüş onlara bakıyordu ve Snape’in kaşlarını çatarak kendini toparlamasını izliyordu. “Size sözsüz büyüler için alıştırma yaptığımızı söylediğimi hatırlıyor musun, Potter?” “Evet,” dedi Harry sertçe. “Evet efendim.” “Bana “efendim” demenize gerek yok, Profesör.”

2 Beğeni