Harry Potter: Sihir Tarihi Yeniden Bizlerle

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/edebiyat/harry-potter-sihir-tarihi-yeniden-bizlerle/Baskısı bir süredir bulunamayan “Harry Potter: Sihir Tarihi” raflardaki yerini tekrar aldı. (DEVAMI…)

2 Beğeni

Harry Potter sihir tarihinde bir yolculuk ile aynı içerige sahip. Olan bu kitap çok pahalı 80tl nedir yaw. 40-50 anlarızda bu fiyat bu kitaba çok fazla. Kriz ya yapı Kredi Yayınlarınıda vurdu yada yapı Kredi Yayınları fırsatı degerlendirip fiyatı çok yukarı çekiyor

1 Beğeni

Kuşe kâğıda ciltli ve resimli olarak basılan kitabın arka kapak yazısı şöyle:

Nasıl? :sweat_smile: Yarım Kalmış

Pardon sadece ciltli ve resimli olduğunu belirtmek istemiştim. Ayrıca baskısı ve kağıdı çok kaliteli yani 80 tl eder. Daha önce Harry Potter resimli baskısında görmüştüm.

Bende fantastik canavarlar nelerdir nerede bulunurlar ciltli büyük boy var. Bi ara İdefix’te %75 indirim vardı, 80 TL’lik kitabı 32 TL’ye gelmişti. Dediğim gibi aldığım da baktım da anca 40-50 TL eder. Bence Türkiye’de fiyatlar çok pahalı oluyor.

Nevernight adlı kitap 70 lira. Eğer öyle bir kitap 70 Liraysa bu kitabin 80 tl olması şaşırtıcı değil ve evet Türkiye’de kitap fiyatları çok pahalı.

Pegasus yayınlarının kitabımı😅 Bu Pegasus ergen genç kızlara hitap ediyor ya ben hiç bir kitabını almak istemem beleşe verse bile

1 Beğeni

Anladığım kadarıyla Harry Potter: Sihir Tarihinde Bir Yolculuk, Harry Potter: Sihir Tarihi’nin çocuklar için +8 yaş olarak kısaltılmış hali. Peki çocuklar için basılan versiyonda yetişkin versiyonunda olmayan herhangi bir materyal var mı?

İçerikte fazla degişiklik yok sadece fazladan yeni bilgiler ve görseller var, başka yerden edindigim bilgilerden ögrendigim kadarı ile

1 Beğeni

Normalde her harry potter kitabını orjinal alıyorum sorgusuz sualsiz. fakat cursed child’a heba olan paralarım ve bu kitapta rowling’in kendi yazılarının az olduğunu bildiğimden dolayı almayacağım. çünkü büyük bir kısmını british library yazdı. Başkalarının büyücü dünyası hakkında yazdıklarını onaylamayı bırakmalı acilen.

İki kitap arasındaki farkı şu videolardan görebilirsiniz. Habere konu olan A History Of A Magic (256 sayfa).

Diğer mavi kapaklı olansa A Journey Through A History Of A Magic (144 sayfa).

2 Beğeni

Sanırım baskısı yok ve basılıp basılmayacağı belli değil.