Harry Potter'daki Yan Karakterleri Ne Kadar İyi Tanıyorsun?

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: https://fantastikcanavarlar.com/quiz/harry-potterdaki-yan-karakterleri-ne-kadar-iyi-taniyorsun/

image

Yukarıda gördüğünüz isimleri hepimiz tanıyoruz. Hatta tanımakla kalmayıp haklarında çok fazla şey biliyoruz. Peki ya yedi serilik bu macerada kıyıda köşede kalmış, adları unutulmaya yüz tutmuş karakterleri Potterhead‘ler olarak sizler ne kadar iyi tanıyorsunuz? Görelim bakalım! Test sonuçlarınızı bizlerle ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın! Kaynak: Buzfeed (DEVAMI…)

3 Beğeni

15 üzerinden 13 doğru!

Sihir Bakanı!

Vay be, işte bu! Çok iyi bir iş çıkardın. Nadir görülen bir yeteneğe sahipsin ve konumunu hak ediyorsun!


Neden bilmiyorum ama ben hep Sihir Bakanı oluyorum. Bu işi ciddi-ciddi düşünmeliyim.

2 Beğeni

15 üzerinden 12 doğru!
Sihir Bakanı!
:buyucu:
Başka (ve gerekli) şeyleri asla hatırlayamayan hafızam, Harry Potter konusunda hep şaşırtıyor beni.

1 Beğeni

Aynen bende de öyle. Tarih dersinde I dünya savaşının başlama tarihini asla hafızamda tutamıyorum. Ama biz potterheadlere iyileştirilemez yaralar vuran, Sirius Black, Remuz Lupin, Albus Dumbledore, Nymphadora Tonks, Fred Weasley, Dobby ve ismini sayamadığım diğer sevdiğimiz karakterleri (diğerlerinin isimlerini sayamamın sebebi yaramızı tazelemek, gözyaşlarına boğulmak istemememdir) elimizden alan o II Hogwarts savaşının tarihini asla unutmadım, unutamam. :sleepy:2 mayıs 1998 tarihini hem kederle - sevdiyim karakterleri bir daha göremeyeceyim için, hem de sevinçle anıyorum- Voldemort yenildiği için.