Her Biri Bir Öykü Hayatın Tuhaflıkları: Bir Uçan Daire Macerası

Farklı paragraflarda farklı uygulamalar denediğiniz için dikkatimi çekti belki de, öykünün tamamında tırnak işareti yerine virgül arası kullanılsaydı diyaloglar için daha iyi anlayabilirdim neyi denediğinizi. Bu arada ben noktalama işaretleri konusunda özgün kullanımlar olmalı mı, kararsızım. O konu üzerine de biraz kafa yoruyorum açıkçası. Öykünüz sayesinde yeniden düşünmeye başladım, farklı bir masanın tartışma konusu yapabiliriz belki ilerleyen günlerde. :smiley:

Düşündürdüğünüz için teşekkürler, :blush:

Tekrar emeğinize sağlık,

Sena

1 Beğeni

Merhaba.
Bu ay alfabetik olarak öyküleri okuyayım dedim ama gördüm ki sona kalan dona kalıyormuş. Herkes yorumlamış, bana bir şey kalmamış :slight_smile:
Şive konusuna ben de takıldım biraz. Hatta bu konuyla ilgili bir yazı okudum dün. Kimi yazarlar şive kullanılmalı, kimi kullanılmamalı görüşünde. Bense kullanmakta sakınca görmeyenlerdenim. Karakterin kültürel, eğitimsel vb yapısını çözümlemek için şive güzel bir araç. Bunu da Piramit konulu öyküde göreceğiz inşallah :slight_smile:

Sevgiler… Kalemine dayanıklılık, yüreğine sağlık.

1 Beğeni

Teşekkürler @Arokan

Ne demiş atalar, geç olsun da güç olmasın. Zaman ayırıp okuduğun ve yorumladığın için teşekkürler. Şiveler olsun bence de. Kültürel zenginliğimiz onlar.

Sevgiyle kal :slight_smile:

1 Beğeni