Heyecanla Beklediğimiz Harry Potter: Wizards Unite Oyunu Çıktı!

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: https://fantastikcanavarlar.com/dusunseli/pottermore/harry-potter-wizards-unite-oyunu-cikti/

image

Beklenen oyun Harry Potter: Wizards Unite, geçtiğimiz günlerde Amerika, İngiltere, Avustralya ve Yeni Zelanda’da piyasaya sürüldü. Her ne kadar ülkemizde şu an erişilebilir olmasa da, dünyanın geri kalanında da kısa zaman içinde piyasaya sunulması bekleniyor. O zamana kadar, Pottermore’un hazırlamış olduğu bu detaylı yazıya gelin hep birlikte bir göz atalım. WB Games ve Niantic, Portkey… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Bunun neyi merakla bekleniyor anlamadım.Pokemon go gibi kısa bir sürede unutulup gidecek.Şöyle sağlam bir oyun çıkmadan kimsenin heyacanlanacağını beklemem.

olsun öyle düşünmemek lazım pokemon go hala oynanıyor,sadece oyunu gerçekten sevenler oynuyor,buda öyle olabilir,yani önce bi herkes üşüşecek hayatında harry poter görmemiş insanlar bile,sonra onlar dökülecek gerçek oyuncular kalacak tabi oyun iyi ise :smiley:

2 Beğeni

Oyun baya güzel yalnız. Türkiyede play store da felan yok ama bazı internet sitelerinden kurulum dosyası indirilebiliyor. Ben birkaç gündür oynuyorum ve sevdim. Neden sevdim çünkü oyun baya yaratıcı. Sadece filmlerde gördüğümüz nesneler ve kişilerle karşılaşmıyoruz, aynı zamanda kitapta geçip filmlere aktarılmayan ve oyunun kendi tasarımı olan şeylerle de karşılaşabiliyoruz. Mesela çok güzel cadoloz ve peeves dizaynı yapmışlar. Filmlerde hipogrif görsek de, oyun bebek hipogrif tasarımı yapmış mesela. Kafası biraz daha büyük felan çok tatlıydı. Bazı hataları yok değil ama o kadar da olur. Ben şahsen tüm olayları toplayana kadar oynarım ve ben oynadıkça yeni olaylar falan eklerler, harika olur.

Ulan unicorn kurtarmaktan hippogriff Keri kurtarmaktan başka bir şey yapmıyoruz ki önüme bir tane kara büyücü çıkmadı ki içinden geceyim

1 Beğeni

oyunu nasil indirebilirim lutfen yardim edermisin:zap::pensive:
ve ben turkiyede yasamiyorum, indire bilirmiyim acaba?