Hogwarts Alışveriş Listelerini Ne Kadar İyi Hatırlıyorsunuz? | TEST

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Hogwarts Alışveriş Listelerini Ne Kadar İyi Hatırlıyorsunuz? | TEST – Fantastik Canavarlar

image

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu kabul mektubu almanın kuşkusuz pek çok iyi tarafı var. Elbette dünyadaki en iyi sihir okullarından birisine gidecek olmak işin ayrı boyutu. Ama bir de gelecek eğitim yılının okul ihtiyaçları için yapacağınız alışveriş listesi var. Ne büyük heyecan! Peki siz, bu okul listelerini ne kadar iyi hatırlıyorsunuz? Harry Potter kitapları boyunca… (DEVAMI…)

3 Beğeni

Şu gömlekten hep istemişimdir 5 ay önce kavuştum :laughing: :see_no_evil:

15 üzerinden 15 doğru!
giphy
Sınıf Başkanı

Bu kadar iyi sonuçlarla Sınıf Başkanı olmayı kesinlikle hak ediyorsun. Belli ki birkaç yıl içerisinde Hogwarts alışveriş listesine kendi kitabını da ekletmeyi başaracaksın. Böyle devam et!

3 Beğeni

Unutmuşuz ya 10 anca

Gedikli Öğrenci

Hogwarts listelerine hakimiyetin azımsanamayacak kadar yüksek. Belki de mezuniyetine bir iki yıl kalmıştır. Şimdiden meslek seçimi üzerine düşünmeye başlamalısın. Bu arada, yine de biraz daha iyi olabilirdin!

2 Beğeni

Hogwarts Okul Listesi Testi15 üzerinden 15 doğru!

Sınıf Başkanı

Bu kadar iyi sonuçlarla Sınıf Başkanı olmayı kesinlikle hak ediyorsun. Belli ki birkaç yıl içerisinde Hogwarts alışveriş listesine kendi kitabını da ekletmeyi başaracaksın. Böyle devam et!

3 Beğeni

benimde öyle çıktı ezberlemişiz listeyi.Kitabı kaç kere okudun? Fİlmleri kaç kere izledin?

1 Beğeni

Ben filmleri 2 kere izledim, kitabları 1 kere okudum. Ama araştırmalar yapıyorum. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Снимок

2 Beğeni