İlgi Çekici İllüstrasyonlar

Art Station sitesini biliyorum ama kullanmıyorum bu resimler Pinterest ile Deviantart’tan. Wlop, Yuumei gibi artistleri oradan takip ediyorum. Deviant hesaplarından. :slight_smile:

1 Beğeni

Çok güzel olmuş :slight_smile:

21 Beğeni

12 Beğeni

15 Beğeni

Çok güzel çalışmalar, dönüp dönüp tekrar bakacağım bir başlık olmuş. Çok teşekkürler.

1 Beğeni

Çeviri bitti, bundan sonra birkaç ay resim. Burada her gün bir çalışmamı paylaşacağım. Hadi gençler, şu başlığı canlandıralım, huh?

babyYoda

14 Beğeni

Günaydın

11 Beğeni

Witcher rolüne Zach McGowan’dan daha uygun birini hayal edemiyorum. Henry Cavill rol için yanlış bir seçimdi kanımca. Ben de McGowan’a itibarını geri iade edeyim dedim. Zach from the School of Cat:

p.s. Burada paylaştıklarım çizim kategorisine pek girmiyor ama hazır açılmışken hem başlığı canlandırayım hem de yeni başlık açmakla uğraşmayayım dedim.

5 Beğeni

Ben de Cavill’in yanlış seçim olduğunu düşünüyorum

1 Beğeni

David Beckham bile daha iyi bir seçim olurdu bence.

1 Beğeni

Orijinal tasarım bana ait değil. Halihazırda yapılmış bir çizimi pratik yapmak amacıyla sıfırdan çizip boyadım.

7 Beğeni

Prenses değil, astronot görmek istiyoruz;bilgisayar mühendisi, belediye başkanı, yönetici, girişimci, bilim kadını görmek istiyoruz. Hakları için savaşan savaşçı kadınlar görmek istiyoruz. Emekçi kadınlar gününüz kutlu olsun.

“I am no man.”

7 Beğeni

Tabii ki olsunlar ve olmalılar. Bu arada tüm forum üyelerinin 8 Mart Dünya Emekçi kadınlar gününü kutluyorum…

1 Beğeni

Kadının erkekle eşit muamele görmediği, kadının kamusal alanda görünür olmadığı toplumlarda erkekler de rahat edemez çünkü bu tür toplumlar istisnasız bir biçimde anti demokratik ülkelerdir; özgürlükler kısıtlıdır, internet siteleri kapalıdır, gazeteciler hapistedir, halkın refah seviyesi düşüktür. O yüzden Cumhuriyet Tarihinin propaganda afişlerinde Türkiye Cumhuriyeti devleti hep kadın olarak resmedilmiştir. Kurucu babalar kadın özgür olmadan toplumun özgür olmayacağını biliyorlardı. Feminizmi sevelim, erkekleri de özgürleştirecek

5 Beğeni

2 adet gönderi şu konuya taşındı: Rıhtımın Meme Arşivi

“They were once men. Great kings of men. Then Sauron the deceiver gave to them nine rings of power. Blinded by their greed, they took them without question. One by one, they fell into darkness and now they’re slaves to His will. They are the Nazgûls, Ringwraiths. Neither living nor dead. At all times, they feel the presence of the Ring. Drawn to the power of the One, they will never stop hunting you.” (Strider)

Maciej Kuciara tarafından yapılan sinematografik bir çalışmayı boyadım.

10 Beğeni

Ömer Tunç çizimi.

15 Beğeni

Gördüğüm en iyi dijital ressamlardan biri (yerli yabancı)

3 Beğeni

Abartsız söylüyorum; gördüğüm en iyi dijital ressamlardan biri bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan Ömer Tunç.

8 Beğeni

Hak ettiği ölçüde tanınmayan çok başarılı dijital ressamlarımız var.

9 Beğeni