İthaki Yayınları Bilimkurgu Serisi

(Aziz Varlık) #42

halen stok gözüküyor isterseniz şansınızı deneyin.

Teşekkür ederim, bakayım hemen

Aynı durum bende de yaşandı. 14 Martta sipariş verdim. 2 gün önce Vakıf ve Imparatorluk, bugün de Yüzyılın en iyi bk öyküleri iptal edildi. 2 kitap kalmıştı geriye, onları da ben iptal ettim.8 gün boş yere bekledim , ilk defa idefixte sorun yaşadım ama uzun süre uzak kalırım diye düşünüyorum.
2. Baskı yapılsa da böyle strese girmesek keşke.

Beyoğlu şubesinde 1 adet, Koç Üniversitesi şubesinde 1 adet olmak üzere 2 adet alınabilir durumda. Telefon ile iletişime geçilip bilgi alındı :slightly_smiling_face:

(Turgay) #46

Aynı durumu bende yaşadım.Sipatişi iptal edip BKM şubesinden aldım.

Gözün aydın. İyi okumalar :wink:

@Strenergy Sağolsun bende dün BKM’den siparişi verdim bugün elime ulaştı. :slight_smile:

(Anıl Teryaki) #49

Vakıf ve İmparatorluk konusunda aynı durumu ben de yaşadım. İdefix ve D&R bu konuda çok zayıf. Güncel stok durumu tespiti, sipariş durumu tespiti vs. hiç yapılmıyor.

(nostaljik portakal 🍊 ) #50

Ankara’da olanlar Dost Kitabevi’nin fiziksel mağazasından alabilirler. Hem de 1-2 değil, çokça var bahsedilen kitaplardan.

(Turgay) #51

Teşekkür Ederim :slight_smile:

(Onur Selamet) #53

Şuradaki çekiliş de yürekleri hoplatıyor:

“Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Hikayeleri” siparişim stok bittiği için iptal olmuş. Moralim çok bozuldu. :sob: Nerede bulabileceğime dair fikri olan var mı?

(Berkay) #55

Sanırım internettekiler bitti.D&R mağzaları veya sahafları dolaşman gerekebilir.

Ben, Robot, 2001: Bir Uzay Destanı, Kıyamete Bir Milyar Yıl’ ı okuduktan sonra bilimkurguya ara verdim. Bu ara Yüzüklerin Efendisi’ ne devam ediyorum. :slight_smile:

(Rocket quuen) #57

Kral katili güncesi 10 yıl edisyonu ne oluyor . Sınırlı sayıda mı basılacak ?

Kan şarkısı yeni baskı yapar mı?

(ömer Akdoğan) #58

(Hazal Çamur) #59

Yine yaptılar yapacaklarını :sweat_smile:

(kimyager _ferhat gürdoğan) #60

Çok merak ettim şimdi Nasıl beklicez çıkana kadar.

image

(Serhat) #61

Hadi bekle ki çıksın kitap. Sayılı günde gelmez şimdi. :slight_smile:

(Emre Aygün) #62

Çevirisi de bilimkurgu klasikleri içerisinde ilk üçten giriyor bu arada. :slight_smile: