IV

Yine selam. Bence en kısa sürede denemelisin. Güzel bir deneyim oluyor :smiley:

Tamam itiraf ediyorum aslında bu hesap da Ufuk’a ait. Bir nevi Mahlas işte :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Oldu mu Ufuk :smiley: :smiley:

2 Beğeni

Ne güzeldi :slight_smile: Ben hikayeyi yazarken, metafizik kullanmak istemedim, böyle bir tat bırakabileceğini düşünmedim çünkü. Ancak sizler gayet başarıyla uyarlamışsınız. Özellikle üçüncü bölümün lezzeti muazzamdı. Bence ilk kıyamet, Pangea’nın bölünmesi ve kıtaların birbirinden ayrılması ile koptu. Dünyada insan türü yokolunca, elli yıl içinde, evren kendini yenileyecekmiş. Yokolmayalım tabi ama, vardır Mahşerin Dört Atlısı’nın bir bildiği :slight_smile:
Yeni seçkilerde görüşmek üzere, kaleminiz pas tutmasın…

5 Beğeni

Merhaba, öykümüzü okuyup yorum bıraktığın için teşekkürler. Beğenmiş olmana sevindim. :slight_smile:

Herkesin çok beğendiği üçüncü bölüm @Osman_Eliuz ustaya ait. İlk taslağını yolladı bize, bir bakın bakalım dedi. Bir baktık herif döktürmüş. Her türlü çamuru yapmamıza rağmen, ne kadar bozmaya çalışsak da mücevher gibi ışıldadı öyküsü. Dedik “kaç paraya kime yazdırdın çabuk söyle?” :smiley: Kalemi inanılmaz gerçekten.

Öykülerin sıralamasını da açıklayayım madem:

1- @Gurlino isimli boş beleş
2- @DigitalMilitia isimli büyük yetenek
3- @Osman_Eliuz kod adlı Neil Gaiman
4- @Umut olarak bize kendini tanıtan üstat

Bu isimlerle aynı öyküde adımın geçmesi benim için muazzam. Beraber çalışma fikrini ortaya attığım için mutluyum, ayrı ayrı teşekkür ediyorum arkadaşlarıma kabul ettikleri için. Hepsi de geleceği çok parlak yetenekler ve takip edilmeyi sonuna kadar hak ediyorlar.

Diğer seçkilerde görüşmek üzere…

3 Beğeni

Ufuk’un gerçek kimliğimi bu kadar çabuk ele vereceğini kim bilebilirdi? Bu devirde kimseye güvenilmiyor vesselam.

Öykü ile ilgili kendisi alçak gönüllülük yapmış ama yalnızca toplanmamıza vesile olmadı, öykünün temeli ve nasıl ilerleyeceği konusu da büyük oranda onun omuzlarındaydı. Bu açıdan beni deşifre etmesini affedeceğim.

Öyküyü beğenmenize sevindik :slight_smile:

2 Beğeni

Selam Gaye. Öyküyü beğenmene sevindim. Görüşmek dileği ile :slight_smile:

2 Beğeni

Merhaba, İkili çalışmanın zorluğunu bir o kadar da zevkini tatmış biri olarak siz dört kişi yazarak çok zor ve çok güzel bir iş başarmışsınız, öncelikle tebrikler. Bu ekipten iyi senaryolar da çıkar diye düşünüyorum. Bazı kalemler var seçkide gördüğümde çok seviniyorum bu seçkinin olmazsa olmazları. İyi ki yazdınız, yazıyorsunuz. Teşekkürler

3 Beğeni

Zamanınıza ve değerli yorumunuza çok teşekkürler. Birlikte çalışmak tam da dediğiniz gibi; kolay değil ama çok da eğlenceli.

Gözlerim seçkide sizleri de aradı.