Jo Nesbo Kitapları

Farklı emoji arayışına girişiyorum hemen :grinning:

3 Beğeni

Vallahi çok iyi olur :grin:

Nesbo kitaplığının giderek genişlemesine ise ayrıca seviniyorum. Ben değil de, bir arkadaşım hayranı. Hatta kendisi annem olur. Annem bir polisiye sevdalısı.

4 Beğeni

Çok uzak bir arkadaş değilmiş. Gerçekten takdir ettim. :slight_smile:

1 Beğeni

Jo Nesbo olsun yeter bana. Çok pis seviyorum adamı. Kalemini tabiki :slight_smile: :wink::wink:

2 Beğeni

7 temmuzda yazmışım inşallah basar herkes okur diye.geliyor kitap sonunda koridor baskısı var ama doğan kitap baskısını da almak lazım :sweat_smile:

1 Beğeni

Baskı olacağını bildiğim için almamıştım Koridor Yayınları’nın bastığını. Tüm seri Doğan Kitap olacak süper.

2 Beğeni

Merhaba. Çıkar çıkmaz alıb okudum "Polis"i. Acaba son kitap- The Thirst (Açlık) ne zaman türkçe çıkar? Pek umudum yok ama gelen yıl çıkma şansı var mı acaba?))

Genellikle Doğan Kitap hemen çevirip yayımlıyor. Muhtemelen çeviri için almıştır.

1 Beğeni

Kızılgerdan 9 Kasım olarak önsiparişe açılmış.

5 Beğeni

Görünüşe göre serinin 12.kitabı orijinal ismi ile ‘‘knife’’ 2019 yazında çıkacak…

1 Beğeni

Jo Nesbo’nun kitaplarını merak ediyordum doğrusu. Hocam, Nesbo’nun tarzı polisiye mi, psikolojik gerilim mi? Tarzı hakkında biraz daha bilgi vermenizi rica edebilir miyim? Tüm kitaplarını satın almayı düşünüyorum da…

2 Beğeni

Jo Nesbo polisiye tarzda yazıyor kitaplarını. Harry Hole karakteri üzerinden olaylar çözülüyor.

3 Beğeni

Yeni kitap geliyor

6 Beğeni

Yeni kitap ön siparişte

Susuzluk (Kitapyurdu)

3 Beğeni
2 Beğeni

Susuzluk neredeyse bitiyor. Polis’in devamı gibi yazılmış. Hızlı okunuyor.

1 Beğeni

Hayalet D&R internet satış sitesinde 9.90

5 Beğeni

Aha, Jo Nesbo’nun yeni kitabı çıkmış, demek ki bize de yine masraf çıktı :slight_smile:

3 Beğeni

İnternetede aradım kitabın çıktığına dair bir haber bulamadım. Yani kitap çıktı mı, yoksa daha çıkacak?

1 Beğeni