Kaç Yıldır Kayıp Rıhtım Forumunda Bulunuyorsunuz?

Ben üç yıl ancak olmuştur sanıyordum ama yukarıda bir arkadaşın verdiği linkten giriş yapınca kayıt tarihi olarak 2015’i görmek beni de şaşırttı. O günden beri forumu hep takip etsem de genelde sessizliğimi koruyordum ama yeni yeni ben de ses çıkarmaya başlıyorum galiba :slight_smile:

Kaç yıldır üyesiniz değil kaç yıldır bulunuyorsunuz diyor. 2019 nisanda eski mesajları okumaya başladım(akılçelen soru hattındaki tüm mesajları okumuştum). Temmuzda üye oldum. Yaklaşık 1 senedir mesajları okuduğum için bir seneyi işaretledim.

2 yılı azcık geçtim :grin:

20 Martı 21 Marta bağlayan gece üye olmuşum, 21 mart 2010 olarak görünüyor kayıt tarihi. On sene olmuş, vay arkadaş…

Yeni üye oldum, eski forumda bir hesabım vardı, 10 yıl olmuştur belki. Şimdi malum evde sıkılınca neye saracağını şaşırıyor insan.

1 Beğeni

Korona her yerden çekip gitsin ama siz kalıcı olun burda. :slight_smile: Hoşgeldiniz diyorum.

Teşekkür ederim, hoş bulduk :slight_smile:

15 aralık 2019’dan beri. 4 ay bile değil yani. :sweat_smile:

6 yıldır buraların yolcusuyum. Üyeliğimi geçen sene oluşturdum ama. :slight_smile:

Nihayet burdan bir şıkkı işaretleyebilirim… Bir yıl oldu ha…

1 Beğeni

İkinci yıl falan olacak galiba benim

Sizinki 3 yıl olmuş. :smiley:

1 Beğeni

Şubat ayında 2 yıl olacakmış ama üye olmadan önce geldiğim uzun bir süre de var.

1 Beğeni

Daha 1 yıl olmadı ama sanki 10 yıldır burada gibiyim :slight_smile:

1 Beğeni

Ne çabuk geçiyor zaman :blush:

2 Beğeni

Bu ilk hesabım değil, bir tane daha vardı o hesabı haziran ayında açmıştım. 7 ay gibi bir süredir buradayım yani. :grinning:

Üye olalı 1 yıl bile olmadı ama eski forumu 2-3 yıldır takip ediyordum. (Belki eski forumdan hiç tahmin etmeyeceğiniz biri çıkabilirim. Belki şaka belki ciddi. Söylemem.) :slightly_smiling_face::heart:

3 Beğeni