Karanlık Kitaplık Serisi En İyi Kapak Görseli Anketi 1#

Serinin ilk kitabı. Okuyanı da çok olursa ve eser de iyi olursa kapağı da güzel görünür. :smiley: Ben bizim şu Başsız Süvarimize üzülüyorum. Ne hallere geldi böyle.

1 Beğeni

Uykulu Kuytu Söylencesi ikinci sırada değil miydi en son :slight_smile: ne ara dördüncülüğe geriledi?

1 Beğeni

O değil de ıthaki yine ithakiliğini yapar biz anketi bitirene kadar yeni kitap basarsa bu kitap da serinin en güzel kitabı olursa inadına bak Allah’ın işine.

2 Beğeni

Ray Bradbury, Machen ve Lovecraft(Deliliğin Dağlarında) en iyileri.

Dracula
Deliliğin Dağlarında
Nantucketli Arthur Gordon Pym’in Öyküsü
Benim oylarım bunlardan yana. Tabii daha çok oy hakkım olsaydı, Uykulu Kuytu Söylencesi ve Melezler’e de oy verirdim.

1 Beğeni

Hiçbirisi seçeneği de olsaydı keşke.

1 Beğeni

Hiçbirini beğenmemek olmaz. Çok ayıp. :smiley: Şaka bir yana hiçbirini beğenmediyseniz oy kullanmanıza gerek yok.

Cidden birini bile mi beğenmediniz yoksa seriye karşı bir önyargınız mı var ya da biraz daha ileri gidersek İthaki’ye karşı bir sorun mu var?

Bu serilerin (BKK, Karanlık kitaplık vs… ) en azından kayıp rıhtım üyeleri olarak bizim tarafımızdan en çok okunan kitapların hangileri olduğunu öğrenmek için bu seriden hangi kitapları okudunuz anketi yapalım.

4 Beğeni

Olir yapalım Alper Bey. Ama önce bu anket bitsin. :smiley:

1 Beğeni

BKK için sadece ayraçlardan yola çıkarak Cesur Yeni Dünya diyebiliriz sanırım :sweat_smile: Karanlık Kitaplık ilginç olabilir ama.

3 Beğeni

Dracula için kullandım oyumu, hiçbiri güzel gelmedi gözüme maalesef.
Ne seriye, ne ithaki’ ye ön yargım yok, aksine severim.

1 Beğeni

Oylama devam etmektedir dostlar. Görmeyenler için yukarıya taşıyalım konuyu.

Ben kapak tercihimi;

• Dracula
  • Nantucketli Arthur Gordon Pym’in Öyküsü
  • Yürek Burgusu

olarak yaptım.

2 Beğeni

118x3=354. Kullanılan oy sayısı 277. Seçmenlerden eksik oy atanlar olduğunu görüyorum. 3 oy hakkı var. Büyükşehir, İlçe Belediyesi ve Belediye Meclisi aynı zarfa konulacak arkadaşlar.

8 Beğeni

Oylama bu gece 23.59’da sona eriyor arkadaşlar. Ardından hemen 2. Haftanın anketini açacağım.

1 Beğeni

@SJack 2. Hafta anketi gelmedi :slight_smile: demokratik haklarımızı kullanmak istiyoruz :slight_smile:

5 Beğeni

Bilgisayar kısa süreliğine kardeşimde olduğundan gün içi yapamadım. Büyük ihtimalle bu gece açarım konuyu. :slight_smile:

4 Beğeni

Anket sonuçları keşke %100 üzerinden dağıtılarak gösterilse. Sitenin ayarları ile ilgili herhalde. 3 oy hakkımız olduğu için %300 üzerinden dağıtılsa yine mantıklı olur da bu şekilde pek hoşuma gitmiyor.