Karn Aduamin (Tanışalım, Kaynaşalım)

Yeni gelen arkadaşların bu başlık altında kendilerini tanıtacakları,"hoş geldin"lerin ve "hoş gördük"lerin önünü alamayacağımız şahane konu tam olarak burası oluyor.

14 Beğeni

Hoşgeldik ve hoşgördük efendim :grinning::grinning:

3 Beğeni

Peki burada da rom ısmarlayabiliyor muyuz :blush:

9 Beğeni

Daha güzelini yapıyoruz, direkt mesajlara :heart: atıyoruz!

9 Beğeni

!rom KendinceOkur herkese rom ısmarladı

7 Beğeni

Anında deneyimledim :relieved: ama tatlı mı tatlı rıhtım emojilerimiz yok sanırım buralarda…
Hata ve eksik bulmak için elimden geleni yapacağım ama kim emek verdiyse ellerine sağlık muazzam olmuş :heart_eyes:

5 Beğeni

Onlar da gelecek, gelmez olur mu :smiley:

6 Beğeni

Rom isterüüüüüük :grinning::grinning::grinning::grinning:

4 Beğeni

Bir de artık bir yerlerden viski çözebilirsek :joy:

6 Beğeni

El altından ayarlarız :wink:

3 Beğeni

Daha şimdiden Discord kanalımızdaki emojiler buraya da arz-ı endam ettiler bile :krs:

9 Beğeni

Sanırım en havalı emojiler bizde… :kalp:

5 Beğeni

Rıhtım Farkı :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

7 Beğeni

Yıllar sonra Karn Aduamin’e yazacağım tuttu :smiley:

6 Beğeni

Buralar değerlenecek. Şimdiden birkaç kelam bırakayım yav. Ben yarışmaya Ankara’dan katılıyorum. İngiliz Edebiyatı okuyorum, zevkle, şevkle, bitmemesini istercesine. Film, müzik, anime ve Kurosawa severim. İyi ki Rashomon var, iyi ki Jeff Healey ve blues var. 70’ler♥️ben.

9 Beğeni

Selamlar, selamlar :slight_smile:

Güzel ortam :heart_eyes:

Yazarken ipin ucunu kaçırırım. Ufacık bilgi kırıntılarından teoriler üretmeye eğilimliyim. Aceleciliğimden ötürü hata yaptığım çok olur. 80lerden gelen anime ve filmlere karşı sempati besliyorum.

10 Beğeni

O zaman önce bir hoş geldin, akabinde de Akira filmi sana gelsin abi (^_^)

4 Beğeni

Ben bir saatlik olanını dinlemeyi tercih ediyorum ama :unicorn:
Memnun olduk efendim.

6 Beğeni

Alttaki çizime bakıp, çalan parçaya başımla tempo tutturmaya çalışıyorum :rofl:

https://hypb.imgix.net/image/2017/05/akira-katsuhiro-otomo-kaneda-bike-1.jpg?q=25&w=250&fit=max&auto=compress%2Cformat

3 Beğeni

Devrik cümleleriyle okurları yoran biriyim. Bu kadarı yeterli olacaktır şimdilik. Tekrardan görüşmek üzere! :krs:

7 Beğeni