Kitap Adlarından Yaratıcı Cümleler

Kısa öykü neyim yazaydınız hazır eliniz değmişken?

3 Beğeni

5 Beğeni

35 Beğeni

Kızıl gökler altînda kızıl denizler
Hırsızlar cumhuriyeti
Locke Lamoranın yalanları
Isim konusunda Scott Lynch ne kadar iyiyse Patrick Rotfuss o kadar kötü .

9 Beğeni

13 Beğeni

Efsane cümleler çıkmış ortaya :kalp: Ben de deneyeceğim bakalım ortaya birşey çıkarabilecek miyim :eyeglasses:

FARELER VE İNSANLAR, KIRMIZI PAZARTESİNDE, GELİN GÖNÜLLER YAPALIM! YEDİNCİ GÜN İSE GÖĞÜ YERE İNDİRELİM!

1 Beğeni

12 Beğeni

Ödev yapmamak için kitap adlarından kısa öykü yazmak isimli çalışmam:

“Bir gece vakti ölümlüler uyurken, yedi ölümsüz büyücü çelik fırtınalarında siperlerdeydik. Zaman akıp giderken, her yerden çok uzakta siz rahat yaşayasınız diye, bu ölümsüz büyücüler simsiyah gecede ötekiler arasında. Paniğe kapılma! Biz gayet iyiyiz. Dünyanın sonu gelmeyecek, daha ne olsun.”

29 Beğeni

Muhteşem. Ellerinize sağlık. Aklıma şu video geldi nedense:

2 Beğeni

İtiraf etmek gerekirse videodaki arkadaş benden çok daha rahat halletti, özellikle sonradan aklıma gelen birkaç kitap yüzünden biraz vakit harcamak zorunda kaldım ben :slight_smile:

1 Beğeni

Noktalama işaretleri önemli
Yüce Tanrı Pan, beni kör kuyularda küçük bir adımda kayıp, aranıyor.

2 Beğeni

Milyarlarca ve milyarlarca Hobbit, biz küçücükken nasıl Müslüman oldular?

25 Beğeni

Bu da benden olsun;

Ricardo Reis’in öldüğü yıl, Floransa Büyücüsü Paris ve Londra’da beş parasız, korkuyu beklerken.
@noronikkirbac bu arada sizinkini okurken bildiğiniz kahkaha attım. Şu an herkes bana “bu kadar komik olan ne ki?” der gibi bakıyor :sweat_smile:

7 Beğeni

Şiir yazdım. :smiley:

Kutsal istila yakın
Cehennem kapıda
Işık tanrısı dünyanın sonuna kadar deliliğin dağlarında.

17 Beğeni

Ben de tebessüm ettim biraz :slight_smile: Son kısımda ‘-lar’ olmasa daha güzel olabilirdi aslında :grinning:

2 Beğeni

Bende kitap olmadığı için fotoğrafını çekemedim ve internetteki fotoğraflarla yaptım.Azerbaycanca kitaplar da var içinde. :slightly_smiling_face:
Elxan-Elatli-Pencerede-Gorunen-Kolge-300x300
Pencerden görünen gölge kitabı.

Adam kitabı.

79
O gece yağmur yağıyordu kitabı.

Ve dağlar yankılandı kitabı.

Sonuç: Pencereden görünen gölge adam, o gece yağmur yağıyordu ve dağlar yankılandı.

2 Beğeni

Zıvanadan çıkmış Kaos Lordu, deliliğin dağlarında sürgün.

10 Beğeni

Piedra ırmağının kıyısında on küçük zenci on bir dakika sürgün.

7 Beğeni