Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

N11’de.
https://urun.n11.com/cagdas-turk-ve-dunya-edebiyati/watchmen-ciltli-P387038968

1 Like

ben de ithaki bekleyenlerdenim :sunglasses:

1 Like

alfakitap.com üzerinden ilk siparişimi gerçekleştirdim. Saat 13:00 civarında verdiğim siparişi gün içerisinde kargoya verdiler. Umarım sağlam bir şekilde ulaşır :slight_smile:

4 Likes

Bir PKD severi daha geliyor.Yuppi :ok_man:

2 Likes

PKD kafası bambaşka cidden :grinning: Şuana kadar üç kitabını okudum ve daha fazlası için sabırsızlanıyorum.

1 Like

Çok teşekkür ederim. Hata etmişim almamakla. Baya ansiklopedi sayılabilirmiş. Kirkeyi okurken bir yandan buna da bakabilirmişim :hugs: Yarın alırım kesin. Zaten sahalarda baya pahalıya satılıyor, baktım şimdi.

3-4 gün önce Trendyol’da fiyatı 30 TL’ydi. İlgini çektiğini bilsek haber verirdik. @Ufuk’ la ben de yeni aldık kitabı: Daha önce ilknokta’da aynı fiyattan satılmış ama ben görmedim. Şu an 50 -60 TL civarı galiba en uygun kitapyurdu olabilir.

2 Likes

Bu kitap mıydı? Ben 30a görünce ciltli değildir diye düşündüm ondan bakmadım ama sizin aldığınız bu ise hemen sipariş vereyim. :thinking:

Buradan alma Kitapyurdu’nda daha ucuzdu en son oraya bak. Ben baya bir arkadaşa özelden attım kampanyayı, ilgini çekeceğini bilsem atardım sanada :grimacing:

Ek: Kampanya bitmişti. Gene 30’a düşmüş kaçırma.

1 Like

Evet satıcısı penguen olan yani ilknokta. Ciltli yazmıyor bu kitap çoğu yerde zaten. İlknokta sitesinde daha pahalı olduğu için göndermez belki dedim Ufuk gönderir dedi. Gönderdiler. :slight_smile:

1 Like

Gizli gizli almışlar. Şimdi de ilgi gördüğünü bilsek atardık diyorlar. Pes… :sweat_smile::rofl:

7 Likes

Kitapyurdunda stokta yok yazıyor ilk oraya baktım. Sipariş verdim trendyoldan. Teşekkür ederim @alper ve @Ufuk. Mitoloji, özellikle Sümer ve İskandinav olmak üzere, yaratılış mitleri uygun fiyatlı görürseniz beni de hatırlayın :love_you_gesture:t2: Güzel oldu bu. Kitapçıda 90lirayı gözden çıkardıktan sonra bedava gibi geliyor :sweat_smile:

2 Likes

Baskısı falan çok güzel, gelince gerçekten bedava olduğunu anlarsın.

@Agape Bunun için çok geçerli nedenlerimiz var :slight_smile:

Tamamen çarpıtma var. Özgür’ün ilgisini çektiğini bilsem gene ona özelden atacaktım :slight_smile:

1 Like

Şuan itibariyle tükendiye dönüştü ben siparişi geçince. Ya sonuncuyu ben aldım, ya da ben sipariş verince kalmadığını anladılar. :smile: umarım ilkidir.

2 Likes

Benim de ilgimi çekiyordu. Öbürsüleştirildim resmen. Bunun bir bedeli olur. :buyucu:

2 Likes

Pehh fuardaki mitolojik ilk önerime yorumun hala kulaklarımda, nasıl bir ilgiymiş bu acaba :smile:

Ama biz bunu bilmiyorduk, sırf sahaflardan koruyalım, ilgisi olanlar alabilsin diye düşündük.
Bundan sonra mitoloji kitaplarında haber vereceğiz.

Burada hala var. Ama ciltsiz yazıyor, kitabın ciltsiz versiyonu var mı bilmiyorum ama.

İşte sorun da orada. Bir kaynakçam yok. Mitoloji okuyunca beynim bulanıyor. Kim neydi arap saçına dönüyor. Sözlüğüm olsaydı böyle demez miydim ki acaba? :thinking:

@Ozgurce Tabii, ciltlileri cebe indirin sonra burada hâlâ var. Hıh…

Ekleme: İlknokta’da sepetim varmış. :smiley: Sepete ekledim bir baktım 380 yazıyor. Kalbime iniyordu…

1 Like

37 posts were merged into an existing topic: Rıhtım Kamarası