Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Keşke dr kargo bedava kodu da olsa.

2 Beğeni

Risk benim göbek adım diyor ve bu yazarı da seviyorsanız, buyurun.

1 Beğeni

Risk derken Okuoku’nun güvenilirliğinden mi bahsediyorsunuz acaba?

1 Beğeni

Kitapyurdu’nun CEPTETEB’lilere 50 tl ve üzeri alışverişlerde, ikinci alışverişe 25 tl indirim kampanyasından, Şubat ve Mart aylarında alışveriş yaptığım halde 2 aydır faydalanamyorum. Kitapyurdu’na arıyor, mail atıyorum “kampanyadan faydalanamamış görünüyorsunuz” gibi yetersiz bir cevap veriyorlar ve yardımcı olunmuyor. Bu ay faydalanabilmek için, ayın ilk günlerinde alışveriş yaptım hatta.
Bu problemin neden kaynaklandığı hakkında fikri olan var mıdır… ne yapmam lazım…

1 Beğeni

sanal kartla yapıyor olabilir misiniz.

2 Beğeni

Evet… Okuoku’dan en son aldığım ucuz kitap bir buçuk ay sonra filan geldi. Denemek için almıştım zaten. :smiley: Hatta kargocuya “Benim olduğuna emin misiniz? Bir kontrol edelim dedim.” Unutmuşum. :rofl:

Ha bir de poşete sarıp gönderiyorlar. Onu unutmuşum. :sweat_smile:

1 Beğeni

Ben İthaki indirimlerinden faydalanıp 3-4 kere alışveriş yapmıştım. Bütün siparişler de en geç 4 gün içinde kargoya verilmişti. Kendi adıma iyi bulmuştum firmayı.

Benim bütün siparişleri koliyle göndermişlerdi.

1 Beğeni

Hayat herkese aynı şansı tanımıyor…

Valla bana neredeyse bim poşeti gibi bir şeyle geldi. :rofl:

2 Beğeni

Yani TEB kredi kartım var. Ve teb uygulamasını telefona indirmiş durumdayım. Alışveriş yaparken kredi kartı bilgilerim isteniyor. Ben de bu bilgileri girerek kredi kartımdan alışveriş yapıyorum. Bu sanal kart mı oluyor bilemiyorum. Yanlış mı yapıyorum acaba?

1 Beğeni

Keşke şans, sadece kitap alışverişlerinde yüzüme gülmese.

1 Beğeni

Normalde uygulamadan asıl kart numarası gözükmez. Siz kontrol edin muhtemelen sanal kart kullanmışsınız

2 Beğeni

Teb kredi kartı başka Cepteteb kredi kartı başka. Cepteteb ise ayrıca uygulamanın adı.

2 Beğeni

Hm durum şimdi anlaşıldı. O zaman bir CEPTETEB kredi kartı çıkarmak gerekiyor. Teşekkür ederim

1 Beğeni

Teşekkür ederim…

2 Beğeni

1 ayda açıyorlar kartı geçen ay idefixte 100/60 almak için almıştım ve kampanya bitti maalesef, müşteri hizmetleri de leş.

2 Beğeni

İdefix’te de oluyor mu CEPTETEB kampanyası? Arada ordan da alışveriş yapıyorum.

1 Beğeni

Geçen ay Bkm 15 tl + Cepteteb Bkm 60/ 30 + 15 tl çekle 100/60 oluyordu. Oluyordur zamanla fazla takip etmedim.

2 Beğeni

Çalıştığım yerde malesef her site açılmıyor. Kinyas ve Kayra’nın özel baskısını almayı düşünüyorum.
Şu an Doğan Kitap hangi sitede daha yüksek indirimde, bilgisi olan var mı?

1 Beğeni

Kitapyurdu platin üyeye de 219,51 TL.

3 Beğeni

Çok teşekkür ederim yardım için.
Fakat bu baskı bende var.
Benim almak istediğim ciltli ve imzalı olan özel baskı :slight_smile:

1 Beğeni