Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Kitapyurdu Platin Günü

Bu fırsat kaçmaz

11 Beğeni

İthaki de ayın yayıneviydi %35+%10 olacak. İyi denk geldi.

1 Beğeni

Almak istediğim çoğu kitap kitapyurdunda stok dışı :frowning:

1 Beğeni

O gün yayınevlerinin indirim oranlarını %20-25 kitapyurdu cekerse bi anlamı olmaz gibi

3 Beğeni

Köşeye 500tllik kitap ekledim, bakalım indirimli hali ne olacak + %3 de ek indirimim var😁

2 Beğeni

Acaba inndirim %35+%10 mu olacak yoksa direkt %45 mi?

1 Beğeni

Uzun zamandır platin hesabım var ithaki’de platin hesap indirimi görmedim. En son nisanda felan görmüştüm ekstra +%10.

2 Beğeni
  • Kitapyurdu indirimlerine ek olarak ürünlerin %80’inde ekstra %10 indirim uygulanmaktadır.

Evet arkadaşlar almak istediğimiz her şey kesin %20’nin içerisindedir, hadi hayırlı olsun :slight_smile:

2 Beğeni

24 Eylül tarihinde %35 ve üzeri indirim oranı devam eden yayınevi olacak mı acaba merak ediyorum?

%35 + %10 olur.

1 Beğeni

Bugün bütün indirimler kampanyalar karşıma çıkıyor :smile: Alasım geliyor ancak bende var :smile: Kaçırmayın efendim

https://www.babil.com/arthur-c-clarke-seti-2-kitap-kitabi-arthur-c-clarke

1 Beğeni

%45 indirimli

1 Beğeni

2 kitapla bile set yapmışlar :slight_smile:

1 Beğeni

Şimdi bana kitapyurdu % 5 ek indirim verdi. Ama hesapta mı yanlışlık var bende mi bilemedim. Mesela % 37 + %5 = % 42 Liste fiyatından 13.86 kuruş oluyor. Ama indirim 13.25 kuruş.Ve tüm kitaplarda bu şekilde

2 Beğeni

%37 indirimli fiyat üzerinden %5 indirim yapıyorlar o zaman

2 Beğeni

Evet o şekilde tutuyor. Ama indirim genelde liste fiyatından oluyor. Aklıma indirimli fiyat üzerinden hiç gelmedi. Platin indirim nasıl olacak bakalım.

1 Beğeni

image

6 Beğeni

Aynen o şekilde oluyor. Direkt %42 yapsalar daha uygun olur ama o şekilde yapmıyolar. Ayrıca şu an ek indirimi olanlar bilir bazı yayınlarda ek yüzde %5 indirim veriyor. Platin indiriminide o yayınlarda verir muhtemelen. Mesela ithakide ek %10 beklemeyin.

2 Beğeni

İthaki’nin çoğu eserinde indirim yok, o yüzden tırt benim için

2 Beğeni

Kompiter,
Tırt nedir?

3 Beğeni

Dune serisi şu sıralar secili kitaplarda %50 indirimli kitapyurdunda. Ben ilk, 6 kitabı aldım hanedan serisinden bir kitabı hediye olarak koymuşlar, bu indrimle diger 5 kitabıda %60-%45 indirimle alırım oglunun yazdıgı cihat ve hanedan serisi (KABALCI YAYINLARININ BASKISI) - - - - - LİNK (Dune için arama sonuçları)

1 Beğeni