Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Ama sipariş etmek cesaret ister. Site pek güvenilir gelmedi bana /:

1 Beğeni

Denemek için Zaman Çarkı 4. Kitabı kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verdim. Bakalım sağlam gelirse diğer kitapları da buradan alabilirim.

2 Beğeni

Çekiniyorsanız kapıda ödeme seçeneği de var, hem bunun için fark da almıyorlar.

1 Beğeni

Şimdi ben de sipariş verdim. Umarım ellerinde vardır.
Siparişi onaylamanız için size ulaştılar mı?

1 Beğeni

Kapıda ödemeden para almamaları daha da ilginç geldi :slight_smile: Bende bir bakayım.

1 Beğeni

Kitapjoy gibi çıkmassa iyidir :slight_smile:

1 Beğeni

Müşteri hizmetlerini aradım şimdi. Müşteri temsilcisi “hocam” diyor bana. :blush:

5 Beğeni

Dayanamayıp kaç güne denersin sonucuna göre bakalım bizde :smile:

1 Beğeni

İnstagramdan yazdım kampanya yaptık bir haftalık gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz dediler. Açıkça söyledim hasarlı filan gelmesin dedim. Sıkıntı yok gibi. Bana da hocam dediler :grin:

1 Beğeni

Sağlam gelirse ya da gelirse ben de sipariş vereceğim.

2 Beğeni

Siparişimi kontrol ettiğimde onaylandı gözüküyor. Ama kargo verdiler mi bilmiyorum.

1 Beğeni

Benim hala onaylanmadı. Müşteri hizmetleri, “sipariş onaylandıktan sonra 3 gün içerisinde kargoya veriliyor” dedi. Umarım iddaa ettikleri gibi 4. kitap ellerinde vardır.

2 Beğeni

O zaman sıkıntı yok hocam :slight_smile:

2 Beğeni

Kapıda ödeme varsa ben de alayım çünkü internetteki şikayetlere baktım bir konuda çok fazla kişiyi mağdur etmişler vazgeçmiştim

Ekleme:Stephen King’in Medyum kitabı hiçbir yerde yokken burada varmış… Güvenemiyorum malesef

1 Beğeni

Sadece bugüne özelmiş.

2 Beğeni

kitapyurdu üyeliğimin 12.yılına özel platin üyelik tanımlamış, ekstra %10 indirim 4 kat puan vs. ben bir fark göremedim fiyatlarda :confused: kandırılıyorum galiba

1 Beğeni

Cidden bu siteden sağlıklı alışveriş yapan oldu mu?
Fiyatlar inanılacak gibi değil. Şimdiye kadar kıyamet kopsa bile %30 un üzerine çıkmayan yayınevleri bile %50.

2 Beğeni

Benim siparişimi iptal etmişler.

1 Beğeni

Yani olması gerektiği gibi :smiley: Bakalım forumda eline kitap ulaşan olacak mı ?

2 Beğeni

Idefix için kargo bedava kodu var mı? Bir kaç kod var forumda ama geçersiz diyor onlar için.

1 Beğeni