Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

50 TL altlimitli olmasa iyi bir kampanya olabilirdi.

1 Beğeni

Kitapyurdu ithaki kampayasından verilen siparişleri sevk ediyor. Hız çok başarılı umalım hasarlı olmasın.

2 Beğeni

Şuana kadar sorun yaşamadığım tek yer.Allah nazarlardan saklasın :slight_smile:

2 Beğeni

.

.

.
Eğer bu kitabı arayan varsa Bkmkitap’ta mevcut. Ben aldım, sorunsuz bir şekilde geldi. Yakın bir zamanda basılmayacağını da düşünürsek iyi bir alışveriş. ( “Bkmkarne5” kodunu kullanınca 50 TL üzerine 5 TL indirim veriyor.)

6 Beğeni

Benim de kitaplarım tedarik edilmiş. Bu kadar erken olmasını beklemiyordum :grinning:
Umarım, dediğiniz gibi hasarlı kitaplar ile karşılaşmayız.

2 Beğeni

Evet ben de birkaç gün önce İlknokta ile ilgili yaşadığım ve hala yaşamakta olduğum sıkıntıyı yazmıştım. Gönderdikleri kitaplar hasarlı, hatta sararmış durumda. İki kez değişime gönderdim, hala bekliyorum. Sonuç olarak bir kez alışveriş yaptım ve bir daha yapacağımı sanmıyorum

2 Beğeni

herkese merhaba BKM’den kitap alacağım fakat TC kimlik no yazabileceğim bölüm yok fatura kesilirken problem olur mu bilgisi olan var mı

2 Beğeni

Yok. Siz yazmazsanız 1111111111 yazıp geçiyorlar.

1 Beğeni

peki nereye yazacağız adres kısmının sonuna yazayım mı

2 Beğeni

Yazmayın. Ne önemi var ki?

1 Beğeni

tamam teşekkür ederim muhasebede çalışınca dikkat ediyorsunuz böyle şeylere iyi günler :smiley:

2 Beğeni

Paylaşımınızı görür görmez verdim siparişi umarım temin ve kargo aşamalarında sorun yaşanmaz. Uzun zamandır istiyordum fakat ikinci elde çok uçuk fiyatlara satıldığı için yanaşmıyordum. Teşekkür ederim bkm’de satışta olduğunu duyurduğunuz için

3 Beğeni

Kidega’nın 20 TL indirim kampanyası devam ediyor mu?

1 Beğeni

Kod çalışıyor hala, picodi’nin sitesinde de 2 gün kaldı yazıyor. Ay sonu son galiba.

1 Beğeni

Ben de, “yanlışlıkla stoklarına koymuşlardır, büyük ihtimalle göndermezler” diye bir umut aldım ama gönderdiler. Umarım size de gönderirler.

2 Beğeni

Elimde 1 tane kod var ama artık çalışmıyor.

1 Beğeni

Ben sabah kullandım olmuştu, almasanız da daha önce kodu girip eklediyseniz belki ondan kullanıldı gibi görüyordur sistem.

1 Beğeni

Şimdi denedim, kabul etti. :slight_smile:

2 Beğeni

D&R ve Can Yayınları geçen yaz yaptıkları kampanyayı bu sene de tekrarlamışlar. Yani birçok D&R’da Can Yayınları’nın bazı kitaplarını 7 TL’ye alabiliyorsunuz.

Bugün koştura koştura en yakınımdaki D&R’a (Ankara Taurus) gittim, gitmişken standın fotoğrafını da çektim ancak bir saat sonra tekrar gittiğimde yeni gelen kitapları yerleştiriyorlardı. Dolayısıyla aşağıdakiler dışında da epey kitap var (Alice Munro’nun Firar’ı, Cortazar’ın Ayak İzlerinde Adımlar’ı, Gil Scott-Heron’un Zenci Fabrikası ilk aklıma gelenler). Görevlinin söylediğine göre ellerindeki listede 248 kitap varmış ancak hepsi gelmemiş, kampanyanın temmuz sonuna kadar devam etmesini planladıklarını ve bu sürede yeni kitapların gelebileceğini söyledi.

9 Beğeni

Şu kampanya inşallah tüm D&R larda falandır yoksa biz afedersiniz p** gibi kalacağız. Birileri bana destek atar heralde :smile:

Gittim baktım, dediğim gibi kaldım yok burada :astonished:

2 Beğeni