Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Bir deneyin, işe yaraması lazım.

1 Beğeni

Çok teşekkür ettim. Kullandım kodlardan birini.

1 Beğeni

İşin ilginci yayınevinin sadece bu kitabı böyle, niye 75 kuruş için bunu yapar koca şirket onu anlamadım. Satsa satsa 500 tane satar zaten bu kitaptan.

Teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

N11 170/30 kullanmayacak olan varsa verebilir mi?

Yarım gün daha kod muhabbeti devam :slight_smile:

N11 çökme sebebiyle kampanyayı yarına kadar uzatmış. Yarın da dahil sanırım.

100 liralık kitap alışverişi yapacağım herhangi bir sitede kullanmadığınız kod varsa atabilir misiniz teşekkürler :smiley:

Merhabalar, 75 TL ve üzeri için geçerli 20 TL indirim kuponunu kullanmak isterim ama sizin kuponunuzu bir başkası kullanabiliyor mu ki? Ya da nasıl kullanıyor?

Hesabı veriyorum ama o kupon sadece evkiba mağazası için geçerli, onu gördünüz mü?

Rica ederim ne demek.

Aaa pardon fark etmemişim, kusura bakmayın. Peki o zaman, teşekkürler yine de.

İdefixte ki Alfa %33 baya düşündürdü. Sağlam bi listem var alfadan. Sene sonuna kadar daha iyi bir indirim görebilir miyiz acaba? :thinking:

Okuoku’da %35 sanırım. Daha iyiside bu ay sonunda olacaktır diye tahmin ediyorum.

1 Beğeni

O zaman beklemede kalıyoruz. Ah Alfa %50 ne cüzdanlar yakar.

3 Beğeni

Hiç kimsede kalmadı mı ya 170/30 ya da 175/30? Bilimkurgu Klasikleri’mi tamamlamaya bir adım daha yaklaşacaktım…

1 Beğeni

Sanırım hiç alfa basımı kitabım yok ama %50 yapsalar hıncımı öyle bir çıkartırım ki :smile:
Pdkler lovkraftlar, tolstoylar baroklar :smile:

2 Beğeni

Taşlar ve sopalar… Döner bıçakları…

5 Beğeni

Bende 300/45 var. Bir de 70/10 var galiba. :thinking:

Alfa yüzde 50 olsa borca gireceğim. O haldeyim. :joy: (Daha doğrusu eşim bir parça batacak ve benimle alay etmeye devam edecek.) :sweat_smile:

Belki çıkar birinden diye bir umut bekliyorum. 300 bütçemi sarsar, 10 lira indirim için de değmiyor :smiley:

Alfa’dan umutluyum. İlerde tüm eserleri diye ciltli de basabilir PKD’leri. Bende 6.45 basımları var romanların. Çeviri yenileniyor diye alıyorum yenileri.