Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Bu şekilde oluyor fiyatlandırma.Peşin fiyatına 4 taksit imkanı oluyor ayrıca.

2 Beğeni

Karşılaştırma imkanı verdiğiniz için teşekkürler :slight_smile:

BKM’den kodu olan var mı ? 50 yada 75 tl’ye ?

SEPET5 veya SEPET10 deneyebilirsiniz hala çalışıyorlar mı bilmiyorum.

1 Beğeni

Onların süresi dolmuş maalesef, teşekkür ederim.

Hesabıma baktım 7.55 TL hediye çekim varmış ancak alt sınırı 100 TL. Ben BKM’den alışveriş yapmayı kestim isterseniz kullanabilirsiniz: 13FP1HP721

Benim hesabımda 50 TL’ye 5 TL indirim olarak 2 tane hediye çeki var. Kullanabilirsiniz.
PK287OIOH
BKMKARNE5

Bir de 100 TL’ye 7.75 var.
13IQJBGTRK

1 Beğeni

@Tamarix @manticiusengec sepet 55 kusür tutuyor zorlarım 75 yaparım dedim ama 100 için uğraşamam. @manticiusengec 50 liralık olanlar da kullanılmıyor. Neyse önemli değil, teşekkür ederim yine de.

IDE15TL
İdefix 125/15 kullanmak isteyen varsa buyursun

Aylardır parlayan sözlerin eski baskısını arıyordum hafta sonu 60 TL ye bulup aldım çok şükür :pray:

1 Beğeni

Çok iyi fiyata almışsınız doğrusu :slight_smile: Kitapçıda mı buldunuz acaba?

Sahaftan aldım sağ olsunlar baya indirim yaptılar. İnternette çok saçma fiyatlara listeleniyor ama kimsenin de 250 lira verip aldığını sanmıyorum aynı ilanlar kaç aydır duruyor Nadirkitapta falan

1 Beğeni

D&R’den İş Bankası Kültür Yayınları’nın fuarına diss.

5 Beğeni

Zamanında bu forumda Elric Ruh Hırsızı’nı bir türlü satamadım, şimdi Nadirkitap’ ta 100TL’ye satılıyor. Çok garip.

Edit: Kitap hala kitaplığımda duruyormuş, demek ki bir türlü satamamışım. Almak isteyen olursa takas yoluyla satmak isterim.

3 Beğeni

Ben de arkadaşa hediye edip kendime yenisini almıştım. :joy: Bilsem iki tane daha alırdım.

1 Beğeni

Yok olan, ulaşılması zor olan,uzakta olan her zaman değerlidir :slight_smile:

2 Beğeni

Yazıldı mı bilmiyorum şimdi kitabın arasına koyduğum ayraçta gördüm.

1.12.2019 - 15.12.2019 tarihleri arasında geçerliymiş arkadaşlar.

9 Beğeni

Zaten onlar da satamıyorlar. İlan tarihlerine bakarsan görürsün. Muhteşem bir seri değil, sadece piyasada yok diye belki birkaç enayi buluruz kafasındalar.

1 Beğeni

Hep kitap’ın bazı kitapları bkmkitap’ta 7,90 TL

Ben de şaşırdım. Zamanında ilk kitap biter ve astronomik rakamlar isterler diye sadece serinin ilkini almıştım. :sunglasses:

Seri hakkında bilgisi olan var mı? Seri tamamlanmış bir seri mi? Yoksa yarım kalmış ya da atlayarak yayınlanmış bir seri midir?