Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

İthaki yayın grubu dediği altındaki yazan yayınevleri mi yabancı da dahil mi yani ?

2 Beğeni

Muhtemelen hepsi. :blush: Penguen kitap diye geçtiği için hepsinin dahil olduğunu düşünüyorum.

Bu arada kodu herkes kullanabilir. Dün kontrol ettim. Aynı ayraçtan elimde dört-beş tane varmış. Hepsinin de kodu aynı. :slight_smile:

2 Beğeni

D&R mağazası 9.95 TL (Alfa Yayın Grubu)

Ruhun Uzun Karanlık Çay Saati - Douglas Adams
Otostopçunun Galaksi Rehberi - Douglas Adams
Balonla Beş Hafta - Jules Verne

6 Beğeni

Haber verdiğiniz için teşekkürler. Balonla beş haftayı indirim kısmına koymamışlardı ama siz saydığınız için gidip kendi rafından bulup aldım.
İlgilenenler için ayrıca Jules Verne’den Macellanya indirimde.
Benim bulup aldıklarım şunlar;

7 Beğeni

Çalışana jules verne’in hangi kitapları indirimde diye sordum, seçili kitaplar indirimde diyip geçiştirdi. Başka D&R a gidip liste sorucam ya da sistemden bakmasını rica edicem.

2 Beğeni

Bende sordum ama cevabı güven vermedi. Kaçırdığım birşey var mı diye aklımda kalmadı değil. Keşke hangi kitaplar olduğunu bilebilsek.

Yaşadığım yerde D&R yok ve haliyle bu 9.95 indirimlerini kaçırıyorum. Hem de alfanın kitapları indirime girmiş off ya :cry::cry:

1 Beğeni

Otostopçunun Galaksi Rehberi ciltli olanı değil değil mi ?

Ciltli olan yanılmıyorsam 5 kitabın birleşimi idi. İlk kitaptan alıyor ismini de. 9.90 olan ilk kitap yani.

Değil, ilk kitabı sadece.

D&R’de Everest Yayınları %40 indirimde.

2 Beğeni

Sabit bir listeleri olmuyor bildiğim kadarıyla. Sürekli kitap ekleniyor bitenlerin yerine.Mesela Otostopçunun ilk kitabı indirim başladığında yoktu. 1 hafta sonra eklendi. Jules Verne için öğrenebilirim hangilerinin indirimde olduğunu. Haber ederim yarın.

3 Beğeni

Alfa’nın Dünya Sanat Tarihi şu an Amazon’da %40 indirimle 133 TL. Stokta 16 adet görünüyor.

Kitap D&R’da da aynı fiyat gözüküyor haber vereyim. Kuponla daha ucuza getirilebilir.

1 Beğeni

1 Beğeni

PICODI10DR ile 100 liralık hediye çeki 90 liraya alınabiliyor. Başka hesaptan kendi hesabınıza alırsanız daha iyi olur. Sonra 110 Lira ve üstü alışverişte aynı kod tekrar kullanılabiliyor.
Kitap 133TL-20TL = 113TL’ye alınabiliyor.

3 Beğeni

İstiklal’de Mephisto Kitabevi’nde gördüm. Kitapta hasar yoktu. Alan alsın.

2 Beğeni

Köşesi kıvrılmış. :smiley: Kimilerimize göre hasarlı. :sweat_smile:

Katlanma filan yok kitapta. Bu açılma kağıt yapıştırıcısıyla kolayca düzeltilebilir.

1 Beğeni

fiyat nedir bilginiz var mı?