Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Keşke siyah kutulu olana da yapsalardı

1 Beğeni

9,90

10

18
https://www.idefix.com/Kitap/Kurtadamlar-Dresden-Dosyalari-2-Kitap/Edebiyat/Roman/Fantastik/urunno=0000000347375 9,90 (Neden ikinci kitaba indirim yaparlar anlamadım)

2 Beğeni

Dr den güzel bir kampanya daha. :grin::grin:

7 Beğeni

1 adet gönderi şu konuya taşındı: Alternatif Kitap Kapakları

İlk kitapta stok bitmiş. Satışta 2,4 ve 5 kaldı. Bu seriyi de temelli sahaflara kaybettik.

2 Beğeni

Rüyalarınız - _Ged tarafından #21 rüyama girecek kadar ne yaşamışım. Aynı duyguları yaşıyoruz. Bu yorumun üstüne geceden bu rüyayı görmem şaşırttı. Ve serinin devam edilmemesi de cabası :roll_eyes:

4 Beğeni

Seriyi bilmiyorum açıkçası. Daha doğrusu ilgimi ceken bir seri değildi. Ilk baskısı yeni tükenmiş ki 2010 basımı kitap. 10 yılda yeni tukeniyorsa normal sahafa dusmesi :sweat_smile:

OMG! Bu bir işaret olmalı. :smiley: Sabah indirimi gördüm bari artık alıyım dedim. Maalesef stokta kalan son kitapmış.

@Ozgur benim de çok bilgim yok goodreads puanına düştüm.

1 Beğeni

Sahaflarda halen uygun fiyatlı satılıyor. Ama seri 20 kitap olacakmış şu an 14. ciltte. Türkçede ilk beşi var. Bence uğraşmaya değmez. Ama ilk üç kitwp şurada mesela 55 lira
https://www.nadirkitap.com/dresden-dosyalari-3-kitap-set-firtina-buyucusu-kurtadamlar-hayalet-tehlikesi-jim-butcher-kitap4415930.html

1 Beğeni

Ben bu seriyi okumayı düşünüyordum ama aşk ve ölüm şarkıları içinde yazarın bu karakteri ile bir hikayesi vardı ve hiç beklediğim gibi değildi. Direkt çıkartmıştım okuma listemden. Zaten normal kitapları da öyle ise önermiyorum her türlü. -Direkt romantizm olmayacağını biliyorum ama çok basit bir kurgusu var gibiydi karakterin.-

1 Beğeni

Ne demek uğraşmaya değmez yaaa… :confused: Dresden Dosyaları son yıllarda okuduğum EN İYİ, EN HEYECANLI modern fantastiklerden biriydi. Hayran hikâyesi bile yazmıştım bu seri için, o kadar seviyorum. Sırf Harry ve Bob’la tanışmak için bile okunur. Bu hallere düşmesi tam bir efkarlanma sebebi :frowning: Rıhtım için çevirdiğim, kıpkısa öyküsünü paylaşayım.

O hikâyenin kitaplarla pek alakası yok. Bence yazarın en kötü öykülerinden biri. Murphy ve Harry, aşk teması uğruna karakterlerinin dışına çıkıyor.

12 Beğeni

Ben devamı gelmeyeceği için demiştim. 17 kitabı çıkmış ki yirmiye tamamlanacak diyorlar. Ara kitaplarla beraber 50 küsur kitap yapıyor. Bizde sadece beş tanesi cevirilmiş. Devamı geliyor olsa uğraşılır da. Söz konusu ithakiyken 20 yıla 15. Kitabı falan görürüz :sweat_smile: O yüzden bence uğraşılmaz. Seri kötü olduğu için değil yarım kalacağı için.En son Enginlik serisinin ilk kitabını aradım uzunca bir süre. Aldım ilk üç kitabı bitirdim. 4. Kitapla alakalı hiçbir şey yok hala :sweat_smile:

3 Beğeni

İlk kitabı okudum ve nasıl bittiğini anlamadım, ikinci kitap sırada ama önce okumam gereken başka bir kitap var. Seri için daha ilk kitapta bitmesin, tadını çıkara çıkara okuyayım, arkası yok çünkü demeye başladım. İthaki’nin bir kitabın başarılı olması için koyduğu sınır çok yüksek. Tahminim teliflerin süresi dolmuştur. Başka bir yayınevinin alıp devam etmesini isterim şahsen.

1 Beğeni

Tecrübeli bir arkadaş Idefix’te kullanılan indirim kodlarının tamamını yazabilir mi?
Şimdiden teşekkürler.

2 Beğeni

Amazon’da %60 indirimler var

Göz: Carrie (Türkçe) Kağıt Kapak – 27 Ocak 2003
Stephen King (Eser Sahibi), Esat Ören (Çevirmen)
https://www.amazon.com.tr/gp/product/9754054215

CEP (Türkçe) Kağıt Kapak – 5 Ocak 2017
Stephen King (Eser Sahibi)
https://www.amazon.com.tr/gp/product/9752107338

1 Beğeni

Çoğu King kitabında %60 indirim var. Cidden güzel fırsat, bana da artık Kara Kule kitaplarını almak için motivasyon oldu. İlk 4 kitap 70 lira üstelik kargoda bedava.

2 Beğeni

Amazon gerçekten çok uygun fiyatlar sunuyor. Ama keşke kargolama kısmında da biraz iyi olsalar. Kutuya koyup içine karton kiristirip yolluyorlar. Umarım ilerleyen zamanlarda daha iyi olur.

2 Beğeni

Amazon sanırım naylon/plastik kullanmamak için böyle yapıyor. Kutuları da kağıt bant ile bantlıyorlar.

2 Beğeni

Bilgilendirme için teşekkür ederim sayenizde Anlatmak İçin Yaşamak, Yaprak Fırtınası ve Maymun Evine Hoşgeldiniz kitaplarını %47 indirimle almış oldum. Stephen King normalde en fazla %50 indirim görüyor (%40 + anında 15tl indirim kodu ile). Sadist ve Göz romanları yoktu bende. Bu iki kitaptan ekstra 7 lira geliyor. Amazonda Can yayınları %40 indirimdeydi. Optimum fiyata yakın gelecek şekilde sepet yaparak bu indirim oranı %47 olarak gerçekleşti. (7 liralık Stephen King ekstrası buraya geldi)

Normalde Can yayınları D&r da 75/15 ve %35 indirimle aynı orana yaklaşıyor. Belki daha iyi bir indirimde olabilir ilerde ama eldeki kuş teorisi geçerli benim için.

4 Beğeni

Maymun Evine Hoşgeldiniz kitabı Temmuz’da D&R mağazalarında 7 TL ye düşebilir. Geçen sene Can Yayınları kampanyasında 7 TL ye düşmüştü.

2 Beğeni