Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Ben 2 set aldım. 1 kendime, 1 tanede kızımın okuluna kitaplığa. Daha önce hatalı fiyat girilen kitapları yollamışlardı. Bakalım bu gelecek mi? Gelmezse de sağlık olsun.

2 Beğeni

Umarım gelir :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Bende aldım gelirse iyi olur :rofl: (Geleceğini sanmıyorum)

1 Beğeni

Ben iki kez kitap aldım ucuzkitapal.com’dan ve sorunsuz elime geçti kitaplar.

3 Beğeni

ben bu sefer almayacağım sonra şark kurnazı damgası yiyorum :slight_smile:

6 Beğeni

Eh… o zaman bu kez ben de almayayım. :slight_smile:
Umarım o arkadaşlar bu kez 2 gün beklemeden sipariş verirler. Stok bitince kabak forumda sipariş veren 3-5 kişinin başına patlıyor.

7 Beğeni

Fiyat güncellenmiş :roll_eyes: bende sanşımı deneyecektim.

1 Beğeni

Yanlış bakıyorsundur. Hala aynı gözüküyor.

1 Beğeni

Bende de 3.5 tl olarak görünüyor.

1 Beğeni

https://www.hepsiburada.com/sherlock-holmes-serisi-5-kitap-sir-arthur-conan-doyle-p-HBV000008DFIA

1 Beğeni

Yayınevinin cevirisi berbat diyorlar.:roll_eyes:

3 Beğeni

Hiç okumadım bu yayınevinden. Bende Martı yayınlarından var. O da berbat bakalım hangisi daha kötü.

2 Beğeni

Şimdi size kısa bir anımı anlatacağım. Günlerden bir gün böyle ucuz diye Tolstoy’un Öyküler kitabını almıştım. İçerik korkunçtu. Damdan dama atlayan ve ne anlattığı belli olmayan bir çevirisi vardı. Google çeviri ile yazıldığına yemin edebilirim. O denli kötüydü. Ne anlattığını doğal olarak anlamadım. Bu da böyle bir anımdır. :grin:

12 Beğeni

Öyle azizim öyle. Neyse alana hayırlı olsun :slight_smile:

5 Beğeni

Gg wp!

4 Beğeni

Yok öyle düsünmeyin arkadaşımızın o lafı ucuz diye sömürme olayınaydı herkes bir tane alsa bunu mesela sorun olmaz ama çeviri konusundaki yorumlar ortada.

2 Beğeni

Yarın İş Bankası kitapları Kitapyurdu’nda %40 indirimli olacakmış. İlgilenenlere duyurulur :loudspeaker:

6 Beğeni

Panama Yayıncılık İdefix yüzde 50

Metro serisinin yazarı Dmitry Glukhovsky yeni kitabı 17.50 TL

Metro serisi: 70.50 TL

Panamadan ne alsam diye kitap arayanlara şu kitabı önerebilirim; Animasyon filmi de var youtube’dan bulabilir / izleyebilirsiniz…

4 Beğeni

Idefix, yine Altın Kitaplara %50 indirim yapar umarım.

1 Beğeni

Yapar son 1 ayda çeşitli sitelerde altın kitaplar 4 kere falan yüzde 50 indirime girdi. Kitapyurdu D&r idefix.

1 Beğeni