Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

(Eren Diakotra) #147

Aynen adam gibi indirim yapsalar teşke

(görkem) #148

iblis döngüsü ilk kitap 13 TL 'ye düşmüş %62 indirim. Almayanı dövüyorlar. Duyurulur.

(Serhat) #149

Kitapyurdu yeni kampanya yapmış.

(Bülent Özgün) #150

İdefix bugün yarın kargo bedava.
http://www.idefix.com/KargoBedava-HS

D&R’da 7-13 Mayıs arasında Altın Kitaplar %40 indirimli.

(Alper) #153

BKM kitap epsilon yayınlarının bir çok kitabında farklı oranlarda indirim yapmış… Ben okumayı düşündüğüm 3 kitap görebildim ve sipariş verdim.

(Efe Kılıç) #154

BKM kitapta Mayıs ayı boyunca kargo ücretsiz ve kitap ücretleri de diğer sitelere göre daha ucuz göz atmanızı tavsiye ederim.

(Kadir Tezcan) #155

Arkadaşlar idefixde 200 TLye 20 TL kuponum var ne zamana kadar geçerli bilmiyorum ama kuponu buraya bırakayım kullanmak isteyen kullanabilir. Kupon kodu: 5E16DE05

(Bülent Özgün) #156

DR’de kargo bedava hafta sonu.

Zaman zaman büyük süpermarketlerde özellikle kipalarda indirim sepetleri hazırlanır. Dolaşmanızı öneririm. Aşk romanlarının arasında uzun zamandır aklınızda olan kitaplara rastlayabilirsiniz. Dün gece de D&R da indirim bölümünde Stephen King’in Bill Hodges üçlemesinin son kitabı olan SON NÖBET kitabını gördüm. 12,90 gibi makul bir fiyata etiketlenmişti…

Kitap değil de dergi olarak güzel bir indirim. 221B ilk 10 sayısı için her biri 5 tl, buyurunuz link:

Odakitap

Vakıf serisini daha okumayanlar için %40 inidirime 3 kitap 45tl, buyurunuz link:

İlknokta

Ben bu tip bir indirim anlayışını cidden çözemiyorum. Sanırım bunla ilgili bi yasal düzenleme falan olmadığı için isteyen istediği gibi at koşturuyor. Daha bikaç gün önce aynı siteden sipariş verdim. Kitapların tane fiyatı 16,25 TL’ydi ve haftalardır da bu şekildeydi. (düzeltme : hala tanesi 16.25 TL)

Topu topu 3 TL indirimi neden “%40” diye lanse ediyorlar anlamıyorum. İlknoktadan yaptığım alışverişlerden çok memnun kalıyorum, çok hızlı temin edip düzgün bir şekilde kargoluyorlar ama bu şekilde hareket etmeleri çok yanlış.

Kitapların tanesinin liste fiyatı 25 lira, %35lik indirimle 16.25 oluyor, %40 ile 15 lira oluyor. Ilknokta da 3 kitabın birden alınmasını sağlamak için %40lık oranı sadece sete uyguluyor :slight_smile:

(kimyager _ferhat gürdoğan) #162

Alakasız bir şey ama atayım belki lazım olan olur Turkcell salla kazandan geldi uçak indirim bileti 25₺

Idefix için 150 TL ve üzeri alışverişe 20 TL indirim kodu aşağıdadır. Ben kullanmayacağım.

15 Hazirana kadar geçerlidir.

37BE4F5B

(Batuhan Barutcu) #164

Bkm kitapta binlerce kitap sadece 5 TL

(Ecem) #166

https://www.hepsiburada.com/en-cok-satan-kitaplar-yari-fiyatina-c-80131021?utm_source=email&utm_medium=newsletter&utm_campaign=marketing-20180205&utm_content=pazarlama&utm_term=kategori-kitap.&wt_em=newsletter.pazarlama.kategori-genel.kitap-20180531

(Pınar Kayadibi) #167

Ekran Alıntısı
kitapyurdunda şöyle bir şey var. Her ay değişiyor. Nisan ve Mayıs ayının tamamını almıştım