Kurbağa Köyü 🐸

Sen yazarsın demek ki Alper de bir ışık gördün ki böyle yazdın, sana demem söz konusu olamaz :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Beğeni

Ben anlayacağımı anladım. :buyucu:

2 Beğeni

Alper kurbağalar hazır mı? :slight_smile:

1 Beğeni

Kurbağa çok. Ben, sen,o hepimiz…

Hem ben yeni bir rozet daha almışım. Ne kadar kurbağa rozeti var almaya devam ediyorum. :slight_smile:

6 Beğeni

Hobilerimi severim. :buyucu:

3 Beğeni

Giriş yapamayınca bir banlandım mı acaba hissi oluşmadı değil. Şifremi de yanlış girmiyorum. Nickim değişmiş. Sorun yok. İyiyim.

2 Beğeni

:slight_smile:

@Agape ’ nin kurbaga hobisi ve her ne kadar kendisi artık forumda yok ama @Firtinakiran 'ın kurbaga fobisi.

1 Beğeni

Hayvanları sevmek ortak noktamız.

O değil de bir gün çok uzaklarda olduğum zaman yepisyeni üyeler bu satırları okuyacak kadar sabırlı veya çıldırmışlarsa ne diyeceklerse desinler. Çok da şey yapmadığımı fark ettim.

4 Beğeni

Bu da slogan olsun.

Hayvanı sev, doğayı koru, kurbağanın sineğine dokunma.

Sinek fiyatları, metan gazı fiyatları almış başını gidiyor.

1 Beğeni

Sineğin adet fiyatına zam üstüne zam yapmışlar. İthal olduğu için hep.

1 Beğeni

Rıhtımı seviyorum ya en iyi terapiden bile daha iyi. Resmen Mazlum’u getirin bana hissiyatı içindeyim. Cadılarla uğraşınca mazlum kim (belli) değil tabii. :innocent:

2 Beğeni

Sürprizlerim daha bitmedi. :buyucu: Büyük biraderleri tehdit ederek doğum günü hediyesi olarak rozet yaptırdım. :joy:

Cadı olmak zor arkadaşlar. Sürekli yeni yaramazlıklar bulmak zorundayım. Peki, bunun karşılığında bana ne veriliyor? Hiç! Bedavaya cadılık yapıyorum burada.

4 Beğeni

Yav benim otuz rozetim var hâlâ yolcuyum. Hayrını görmedim bu altcoinlerin xd

1 Beğeni

Yolcu yolunda gerek…

Oy, bugün de kötü espri yaptım. Çok şükür.

4 Beğeni

Boş ver yolcu olmak daha iyi. Tayfa olunca cadı hemen süpürge, faraş, kova zimmetliyor.

3 Beğeni

Şu şekilde mi?

Ne olur ne olmaz saklıyorum. On beş yıl sonra bir şey kayboldu diye beni bulup beş gün aralıksız 3-5 nöbeti tuttururlar neme lazım xd

1 Beğeni

@Ufuk yine sinekleri kaçırmış.

2 Beğeni

Eh işte sayılır. Bazen süpürge faraş yerine de kullanıyor kurbağaları.

@Agape muktar güzelmiş. Üfük de iyiydi gerçi.

2 Beğeni

Benim kurbağa rozetim nerde. Zahmetini çekiyoruz rozetini alalım bari. @Agape

@Ufuk emmi nasılsın?

ek : varmış ya rozetim :joy:

@alper bi ıssız acun vardı noldu ona.

2 Beğeni

Kaldı o.

4 Beğeni