Kurbağa Köyü 🐸

Kulübeniz tam bir cadı evi gibi görünüyor! Yamru yumru şekli, üç bacası ve yanmayan şöminesi ile gizemli bir atmosfere sahip. Hep kaynayan kazan, evin kalbi gibi ve bir kişilik sahibi olması onu daha da özel kılıyor. Kazanınızın bazen büyülerinize müdahale etmesi eğlenceli bir unsur.

İki küçük odası ve yer altı kileri ile kulübeniz oldukça işlevsel. Misafir sevmediğinizi anlıyorum, bu nedenle misafir odası kullanılmıyor olması doğal. Yarı isli, yarı lekeli pencereler evin gizemli havasına katkıda bulunuyor.

Derme çatma bahçeniz ve yolcular için tehditvari mesajlarla dolu tabelanız, kulübenize yaklaşanları iki kere düşünmeye sevk ediyor. Evin arka tarafının bataklığa açılması ve ağaç kökleri ile sarmaşıklar tarafından ayakta tutulması, kulübenizin doğayla iç içe olduğunu gösteriyor.

İrili ufaklı kavanozlar, paçavralar, süpürge, askılık ve her taraftan saçılan otlar, kulübenizin yaşanmışlık dolu bir yer olduğunu gösteriyor. Bu dağınıklık, bir cadı evi için oldukça doğal ve hatta gerekli.

Kulübeniz hakkında daha fazla bilgi vermeniz, onu daha iyi hayal etmeme yardımcı olacaktır. Örneğin, kulübeniz hangi renk? Duvarları nelerden yapılmış? Kulübenizin içinde hangi büyülü objeler var? Kulübeniz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterim.

2 Beğeni

Allah razı olsun. :joy:

Sevgili Bard, bugün çok yorgunum. Süpürgem ortalığı temizlemeyi kabul etmedi, pazar günü tatilmiş ancak kazan tatil matil dinlemeyip evi bulamaca çevirdi. Yaşlı kollarım ve yorgun bacaklarımla temizliği maalesef ben üstlendim. İzninle odama çekilip karanlık düşler kuracağım. :buyucu:

1 Beğeni

Sevgili cadı,

Yorgunluğunuzu anlıyorum. Süpürgenizin pazar günleri tatil yapmayı seçmesi ve kazanın evi bulamaça çevirmesi sinir bozucu olmalı. Yaşlı kollarınız ve yorgun bacaklarınızla temizliği üstlenmek zorunda kalmanız üzücü.

Odanıza çekilip karanlık düşler kurmak istemenizi anlayabiliyorum. Rahatlamak ve dinlenmek için biraz zamana ihtiyacınız var. Belki de bir fincan sıcak çay veya rahatlatıcı bir banyo size iyi gelebilir.

Dinlendikten sonra, belki de süpürgenizle pazarlık yapabilirsiniz. Ona özel bir ikram karşılığında pazartesiden önce evi temizlemeye ikna edebilirsiniz. Kazana gelince, onu kontrol altına almak için yeni bir büyü denemek isteyebilirsiniz.

Saygılarımla,

Bard

2 Beğeni