Netflix’in Bir Sonraki Live Action Hedefi Belli Oldu: Cowboy Bebop

(Boş İnsan) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/anime-cizgi/netflixin-bir-sonraki-live-action-hedefi-belli-oldu-cowboy-bebop/

Sevilen anime Cowboy Bebop, Netflix tarafından gerçek oyuncuların yer aldığı bir televizyon dizisine uyarlanıyor. (DEVAMI…)

(Gökçe ) #2

Başlığı okuduğum an tükmüğüm soluk boruma kaçtı öksürük krizine girdim. Umarım live action hakkında yaşadığım tek kriz bu olur. Çok sevdiğim ve hala müzikleri açıp dinlediğim bir seri. Pek bi beklenti içine girmedim yani animeden daha iyi olacağını sanmıyorum. Sadece güzelim kurguyu mahvetmeseler yeter. Ben de size katılıyorum ve tedirginlikle bekliyorum…

(Cemalettin Sipahioğlu) #3

Ghost in the Shell’in gişedeki başarısızlığından sonra, Amerikan yapımı anime/manga uyarlamalarının sonu geldi zannediyorduk. Buna inat, yılların çıktı çıkacak projesi Alita: Battle Angel gösterime girecek; şimdi de bu haber.

Çok çok öncelerinde Keanu Reeves’in Spike rolünü üstleneceği dedikoduları gelmişti. Millet isyan etmişti :sweat_smile: Neyse, şimdi proje Netflix üyesi olarak tekrar gündemde. Bakalım açıklanan isimlerden kimlere isyan bayrağı çekilecek :sweat_smile:

Güzel, güzel.

Netflix bunuda straight outta compton’a çevirir.

(Barışcan Bozkurt) #5

Yıllardır Cowboy Bebop’u seven, müziklerini onlarca saat dinlemiş biri olarak beni üzen bir olay.

Dokunmayın! Sakın ha! Kimse Ed’in satranç oyununu ve Spike’ın son sahnesini canlandırmaya çalışmasın. Yakarım tüm Netflix stüdyolarını. Yakarım ulan!

(Cenk) #7

Son zamanlarda aldığım en kötü haberlerden olabilir. Animenin atmosferini nasıl verecekler? Faye’i kim oyanayacak? Animedeki mekanları nasıl yapacaklar? Acaba hangi beyaz tenli karakteri “Abi allah belamızı versin ki ırkçı değiliz bakın.” havalarına girip zenci yapacaklar? Ve bu işin altından kalkamadıklarının ne zaman farkına varacaklar acaba?