Okuduğunuz En Kalın Kitap?

Parlayan sözler daha uzun oathbringer daha da uzun diye biliyorum. Benim sayfa sayısı olarak en çok olanı Bilge Adamın Korkusu.

2 Beğeni

Okumayı bekleyen Otostopcunun Galaksi Rehberi var

2 Beğeni

Monte Cristo Kontu - 1552 sayfa.

2 Beğeni

Harry Potter ve Zümrüdünka yoldaşlığı. E-kitap şeklinde okumuşdum.1929 sayfaydı okul ödevlerim ve çok az zamanım vardı. Ve bilgisayardan okuduğum ve gözlerim acıdığı için günde yalnız 1-2 saat okuyordum. O kitabı pazartesi okumaya başladım ve cuma günü yanlış hatırlamıyorsam sabah saat altıydı kitabı bitirdiğimde. :blush:

2 Beğeni

Normal kitap 975 sayfaydı diye biliyorum ben. Siz seriden mi bahsediyorsunuz?

2 Beğeni

Hayır. Ben onu e-kitap şeklinde okudum. O yüzden. Normalda evet 975 sayfa. :smiling_face_with_three_hearts:

3 Beğeni

Üstte belirttiğinizi gördüm zaten. Ama hem yazılar çok küçük olup da hem 1929 sayfa olması garip geldi bana. Bir sayfada tek paragraf falan olması lazım dediğiniz gibi olursa.

3 Beğeni

Yazılar çok küçük ve evet dediğiniz gibi bir sayfada tek paragraf olsaydı kitap daha ince olurdu. Ama o dediğim 975 sayfalık kitapda şimdi farkettim. Yani e-kitapda değil normal kitapda harfler diğer ktaplardakinden çok daha küçük.

3 Beğeni

Mantıklı olan bu zaten :smiley: Yoksa hem e-kitap olacak hem yazıları çok daha küçük olacak bir de 1929 sayfa olacak çok zor :smiley:

3 Beğeni

Evet Türkiyeli olmadığım için böyle hatalar yapabiliyorum. :grinning:

2 Beğeni

Zaman Çarkı - 5milyon+ kelime :slight_smile:

Tek kitap olarak yakın zamanda okuduğum Death’s Merchant 1300 sayfa idi. Sefiller de Google’da 1900 sayfa görünüyor.

2 Beğeni

Zümrüdüanka Yoldaşlığı 975 sayfa idi

2 Beğeni

Okuduğum en kalın tek kitap. Bilge Adamın Korkusu 1139 sayfa.

4 Beğeni

Rüzgar Gibi Geçti 950 sayfa falandı.
Yolda lotr tek cilt var 1026 sayfayla liderliğe o geçecek yakında.

2 Beğeni

Benim de Zümrüdüanka yoldaşlığı. Ama yemek ve tuvalet molaları ile birlikte tam 24 saatte. Ben henüz almamıştım. Tatilde kuzenimde görmüştüm. Halbuki daha bir hafta daha beraberdik ama ben bir akşam üzeri başladım ve elimden bırakamadım. Uyumadan ertesi gün aynı saatte bitirdim. Keyfini çıkara çıkara okumak varken neden böyle bir şey yaptım ben de bilmiyorum. Halen benim için yeri ayrıdır ve kitaplıkta gördükçe ben bunu bir günde okudum be derim.

3 Beğeni

Monte Cristo Kontu 1552 sayfa.

Sainte-Hermine Şövalyesi 1104 sayfa.

Mahşer 1216 sayfa.

4 Beğeni

Harry Potter Ve Zümrüdanka Yoldaşlığı
975 sayfa

2 Beğeni

Ben de sayfa sayılarını hatırlayamasam da hacim olarak hatırladıklarımı yazayım.

• Kralkatili Güncesi

• Fırtınaışığı Arşivi

• Yüzüklerin Efendisi Tek Cilt

• Farseer Serisi

• Otostopçunun Galaksi Rehberi Tek Cilt

Beklemede olanlar:

• Sürü
  • 1Q84 Tek Cilt
3 Beğeni

@MelihAntepli
Pardon seni alıntıladım

4 Beğeni