Okuma Etkinliği - İşkencecinin Gölgesi (Spoiler İçerir)

Bu arada blurlu kısımdan ben pek birşey anlayamadım. Kafam halen karışık kitap konusunda. :joy:

1 Beğeni

Mızrağı gördüğünü söyleyen Roche. Severian, birkaç paragraf sonra Drotte ile ikisini karıştırıyor. İronik olarak aynı bölümde hafızasının ne kadar güçlü olduğuna dair hava atıyordu.

3 Beğeni

Botanik bahçesinde Severian bir kulübeye giriyordu. Orada bir kadın ile erkek konuşuyordu galiba ben orayı hiç anlamamıştım. Takılırsam kitaptan sıkılacağımı bildiğimden hızlıca okuyup geçmiştim.

Şimdi 2. kitabına başlamak istiyorum ama 2. kitabı sevmem korkusundan başlayamıyorum. Çok garip bir kitap gerçekten. Yani tam ya seversin ya da sevmezin kitabı.

1 Beğeni

Ama orada beraberler aslında. Bana o yüzden garip gelmemişti. Tekrardan bakınca şimdi dediğine geliyorum. :+1:Bütün seriyi okudunuz mu?

1 Beğeni

Hamder bey. 2.kitap hakkında ne düşünüyorsunuz. Şuan yarıladım kitabı. Ama kafam o kadar karışık ki. Alev :fire: gibi. :joy:

1 Beğeni

Bu başlığı biraz geç görmekle beraber hala devam eden, bitirmek isteyen veya baştan başlamayı düşünen varsa şöyle bir podcast önerebilirim:

1 Beğeni