Okuyorum (Görsel Başlık)

30 Beğeni
Biraz hızlı gidiyoruz galiba

3 Beğeni

Sabahın 11.30’undan beri okuyorum :robot:

Mola verdim zaten :joy:

1 Beğeni

Asimov okuyanlara özel rozet gelecek yakında. Mola falan vermek yok tam gaz devam. :joy:

5 Beğeni

İlk ben alırım bu hızla gidersem :laughing: Mola veriyorum sanki mola ne? Kitabı bırakıp foruma giriyorum. Birde burada okuyorum ne yazılmış edilmiş diye. Gözleri pert ettim zaten :joy:

1 Beğeni

Sıkıntı yok benden sana bir Asimov gözlüğü hediye. :joy:

2 Beğeni

22 Beğeni

28 Beğeni

27 Beğeni

İlk kez okuduğum bir yazar. Kitabın arkasını okumadan rastgele aldım, o yüzden konusu hakkında fikrim yok. Böyle daha heyecanlı oluyormuş kitap okumak. :slight_smile:

29 Beğeni

Howl’un yürüyen şatosundan sonra en sevdiğim kitap olur kendileri.

5 Beğeni

Şimdi daha çok merak ettim. Okuyup bitireyim hemen.

1 Beğeni

23 Beğeni

25 Beğeni

23 Beğeni

21 Beğeni

Ilk kitaptan bağımsız gibi duruyor şu an için.

Ben Asimovları okuyalı herhalde 8-9 yıl olmuştur çok net anımsamıyorum. Yine de büyük resmi görene kadar devam. :slight_smile: Onun dışında kitaplarda zaman atlamaları var.

5 Beğeni

Tamamen gençlere dinsizliği aşılamak, onları imandan uzaklaştırmak için yazılmış bir safsata. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Çocularınızı ve gençleri bu tip kitaplardan uzak tutun. Üstad Kadir Mısırlıoğlu hocamızın bir siyonist pırocesi olan evrim teorisinin nasıl çürütüldüğü konusunda gerçek kanıtlara dayanan aydınlatıcı metinleri mevcut. Lütfen onları okuyun.

31 Beğeni

Kitap çok güzel gidiyor, seriyi de beğendim. Aslında @Ozgur bu konu hakkında güzel bir okuma listesi yapmıştı. Yazarın önerdiği okuma sırasıda vardı içerisinde ama ona uymadım, kötü mü yaptım göreceğiz :sweat_smile: O listede önce robot serisi, galaktik imparatorluk serisi, en son vakıf serisini önermiş yazar.

Benim okuma sıram galaktik imparatorluk, robot, vakıf olacak :grin:

1 Beğeni