Öyküyü Bir Sözcükle Değiştir (50. Öykü🎉)

Yuki-onna’nın, yine geldin buraya, diyen soğuk cazibesi beni sarstı. Donuk bir karanlık tüm dünyamı kaplamıştı. Muhtemelen sesler, kokular, dokunma duyusu dahi bedenimden buhar olup uçmuştu.

4 Beğeni

Yuki-onna’nın , yine geldin buraya, diyen soğuk nefesi beni sarstı. Donuk bir karanlık tüm dünyamı kaplamıştı. Muhtemelen sesler, kokular, dokunma duyusu dahi bedenimden buhar olup uçmuştu.

4 Beğeni

Yuki-onna’nın, niye geldin buraya, diyen soğuk nefesi beni sarstı. Donuk bir karanlık tüm dünyamı kaplamıştı. Muhtemelen sesler, kokular, dokunma duyusu dahi bedenimden buhar olup uçmuştu.

4 Beğeni

Yuki-onna’nın, niye geldin buraya, diyen soğuk nefesi beni sarstı. Donuk bir karanlık tüm dünyayı kaplamıştı. Muhtemelen sesler, kokular, dokunma duyusu dahi bedenimden buhar olup uçmuştu.

4 Beğeni

Yuki-onna’nın, niye geldin buraya, diyen soğuk nefesi beni sarstı. Donuk bir karanlık tüm dünyayı kaplamıştı. Muhtemelen sesler, kokular, dokunma duyusu dahi insanlardan buhar olup uçmuştu.

4 Beğeni

Yuki-onna’nın, niye geldin buraya, diyen soğuk nefesi beni sarstı. Algılayamadığım bir karanlık tüm dünyayı kaplamıştı. Muhtemelen sesler, kokular, dokunma duyusu dahi insanlardan buhar olup uçmuştu.

4 Beğeni

Yuki-onna’nın, niye geldin buraya, diyen soğuk nefesi beni korkuttu. Algılayamadığım bir karanlık tüm dünyayı kaplamıştı. Muhtemelen sesler, kokular, dokunma duyusu dahi insanlardan buhar olup uçmuştu.

4 Beğeni

Yuki-onna’nın, niye geldin buraya, diyen soğuk nefesi beni korkuttu. Algılayamadığım bir karanlık tüm dünyayı kaplamıştı. Aniden sesler, kokular, dokunma duyusu dahi insanlardan buhar olup uçmuştu.

4 Beğeni

Yuki-onna’nın, niye geldim buraya, diyen soğuk nefesi beni korkuttu. Algılayamadığım bir karanlık tüm dünyayı kaplamıştı. Aniden sesler, kokular, dokunma duyusu dahi insanlardan buhar olup uçmuştu.

5 Beğeni

Yuki-onna’nın, niye geldim buraya, diyen soğuk nefesi beni korkuttu. Algılayamadığım bir karanlık tüm konağı kaplamıştı. Aniden sesler, kokular, dokunma duyusu dahi insanlardan buhar olup uçmuştu.

5 Beğeni

Yuki-onna’nın, niye geldim buraya, diyen soğuk nefesi beni korkuttu. Algılayamadığım gizemli karanlık tüm konağı kaplamıştı. Aniden sesler, kokular, dokunma duyusu dahi insanlardan buhar olup uçmuştu.

3 Beğeni

Yuki-onna’nın, niye geldim buraya, diyen soğuk ve çürük kokulu nefesi beni korkuttu. Algılayamadığım gizemli karanlık tüm konağı kaplamıştı. Aniden sesler, kokular, dokunma duyusu dahi insanlardan buhar olup uçmuştu.

3 Beğeni

Hoşgeldiniz. Bu oyunda sözcük eklemiyoruz. Var olan sözcüklerden sadece birini değiştiriyoruz.

Kurallar:

Ben devam ediyorum:

Ben niye geldim buraya diyen soğuk nefesi beni korkuttu. Algılayamadığım gizemli karanlık tüm konağı kaplamıştı. Aniden sesler, kokular, dokunma duyusu dahi insanlardan buhar olup uçmuştu.

4 Beğeni

Ben niye geldim buraya diyen soğuk nefesi beni korkuttu. Algılayamadığım gizemli yaratık tüm konağı kaplamıştı. Aniden sesler, kokular, dokunma duyusu dahi insanlardan buhar olup uçmuştu.

4 Beğeni

Ben niye geldim buraya diyen soğuk nefesi beni korkuttu. Algılayamadığım gizemli yaratık tüm konağı hapsetmişti. Aniden sesler, kokular, dokunma duyusu dahi insanlardan buhar olup uçmuştu.

3 Beğeni

Ben niye geldim buraya diyen soğuk bakışları beni korkuttu. Algılayamadığım gizemli yaratık tüm konağı hapsetmişti. Aniden sesler, kokular, dokunma duyusu dahi insanlardan buhar olup uçmuştu.

5 Beğeni

Ben niye geldim buraya diyen soğuk bakışları beni korkuttu. Algılayamadığım gizemli güç tüm konağı hapsetmişti. Aniden sesler, kokular, dokunma duyusu dahi insanlardan buhar olup uçmuştu.

4 Beğeni

Ben niye geldim buraya diyen soğuk bakışları beni korkuttu. Algılayamadığım gizemli güç tüm konağı hapsetmişti. Aniden sesler, kokular, dokunma duyusu dahi insanlardan kuş olup uçmuştu.

3 Beğeni

Ben niye geldim buraya diyen soğuk baklava beni korkuttu. Algılayamadığım gizemli güç tüm konağı hapsetmişti. Aniden sesler, kokular, dokunma duyusu dahi insanlardan kuş olup uçmuştu.

4 Beğeni

Ben niye geldim buraya diyen soğuk baklava beni korkuttu. Algılayamadığım şerbetli güç tüm konağı hapsetmişti. Aniden sesler, kokular, dokunma duyusu dahi insanlardan kuş olup uçmuştu.

5 Beğeni