Ozan Beedle'ın Hikâyeleri'nin Resimli Özel Baskısı Türkçe Olarak Raflarda

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Ozan Beedle'ın Hikâyeleri'nin Resimli Özel Baskısı Türkçe Olarak Raflarda – Fantastik Canavarlar

image

Geçtiğimiz aylarda Ozan Beedle’ın Hikâyeleri‘ni de resimli özel baskı halinde okuyabileceğimiz haberini paylaşmıştık. Çok beklemeye gerek kalmadan artık bu baskıyı neredeyse yurt dışındaki basımıyla aynı anda, Türkçe olarak Yapı Kredi Yayınları etiketiyle okuma şansına sahibiz! 2 Ekim 2018 tarihiyle orijinal basımlarının satışa çıktığı Ozan Beedle’ın Hikâyeleri, günler sonra Amerikan versiyonu kapağıyla dilimizde de yayımlanıyor. Kitap 19 Ekim itibarıyla… (DEVAMI…)

75-80tl arası :disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved: yaww neden bu kadar pahalı. Bir koleksiyon oluşturum dedik bunu yaparkende batacam gibi

1 Beğeni

Harry Potter evrendeki herşeyi severim ama resimli baskısı aşırı gereksiz ve pahalı

2 Beğeni

Pahalı oldugu gerçekte, gereksiz oldugu biraz muamma. O özel edisyonlar çok kaliteli oluyor, yıllarca saklasan bile hiç hasarmıs, sararmaymış böyle şeyler olmuyor ve ilerde iyi bir kazanç ta sağlıyor😂

1 Beğeni

120 tl nedir arkadaş ya. Normmalde yayın evine laf ederim ama bu ekonomide normal sanırım 120 olması. Allahtan kidega gibi ucuz sitelerde 78 tl ye bulunuyor. daha sihir tarihi, sihir tarihine yolculuk felan almam lazım. battım :smiley:

Bana enpara sayesinde 63tlye geldi

1 Beğeni

Ben enpara hakkım ile 2 adet 15 tl lik kitap almıştım. biri bedavaya gelmişti ama diğerinin köşesi ezikti. Şikayetvar da şikayet ettim hemen 15 tl lik hediye çeki verdiler ürünü iade etmeden. O çek sayesinde ben de 63 tl ye aldım, harika bir site. Umarım müşterisi çoğalınca sapıtmaz.

1 Beğeni

Aynen bende o siteyi çok sevdim. Yakında yeni kampanyalar başlar herkesi daha çok mutlu ederler

Çok doğru. Bu son kitabın çizimlerine ayrı bir aşık oldum. Adam süper etkileyici çizmiş. Sadece asalar kılıç gibi duruyor :smiley:

1 Beğeni