Popstarın Boy Aynası

Merhaba Sena,

Senden okuduğum ilk öyküydü bu. Normalde mizahi öykülerdeki mizahi anlatım pek benlik değildir ama senin öykünü okurken yer yer tebessüm etmeme neden oldu bu durum. Özellikle şarkıların olduğu kısımlarda çok eğlendim.

Bununla birlikte o dramatik havayıda çok iyi yakaladığını belirtmeliyim. İkisini çok uyumlu bir şekilde buluşturup, hikaye içine serpiştire serpiştire ilerlemişsin. Tebrik ediyorum seni.

Sevgiler.

1 Beğeni

Gürkan selam,

Öncelikle yoğun vaktinden ayırıp, öykümü yorumladığın için çok teşekkür ediyorum. :blush:
Sporda yaptığımız gibi, yazarken de elimizi kalemle esnettikçe açılıyoruz. Bu nedenle bir sonrakini daha iyi bulman, gurur verdi.

Görüşmek üzere, sevgiyle.

Sena

Sevgili @ulu.kasvet,

Yorumun için çok teşekkür ederim. Gece gece zamanını ayırıp da ilgilenmişsin, sağ ol.

Daha önemlisi bu güzide besteyi benimle paylaşmışsın, onun için ayrıca teşekkürler. Dinlememiştim ve bir yanım meğer hep eksikmiş. Şimdi tam oldum. :smiley:

Sevgiler,

Sena

1 Beğeni

Merhaba @UlianaHippogrief,

Zamanını ayırıp öykümü yorumladığın için çok teşekkür ederim. İlk kez okumuşsun, öyleyse tanıştığımıza memnun oldum da diyeyim. :slight_smile:

Okurken tebessüm ettiğinizi, eğlendiğinizi belirtmeniz beni de çok mutlu ediyor. Ana amacım virüsten tebessüm çıkartmaktı ancak oportünistler buna çok izin vermedi, o yüzden sonu biraz sert oldu. :slight_smile:

Farklı öykülerde görüşmek üzere,

Sevgiler,

Sena

1 Beğeni

@Senaa Selamlar öykünü okudum önceden de tekrardan göz attım. Mizahı ve hüznü bol bir öykü olmuş. Okurken açıkçası tiye aldığın yerlerden çok keyif aldım ama malum dönemde olunca da insan bir çıt üzülüyor. Ama o duyguyu yakalaman öykü açısından oldukça başarılı olmuş. Biraz tarzımın dışı da olsa hiç sıkmadı. Başka öykülerini de okumayı çok isterim. Sonraki seçkilerde görüşmek üzere :slight_smile:

1 Beğeni

Selamlar Emre’cim,

Okuduğun ve yorumladığın için çok teşekkür ederim. Evet, konu hem tiye alınası hem de dramatik olunca ince bir çizgide kalmaya çalıştım ben de. Sadece şarkıları yazarken çok eğlendim. Umarım satacak bir ünlü bulurum işte, yeni hedefim o. :sweat_smile:

Kıymetli zamanını ayırdığın için çok teşekkürler, bizi de senin güzel betimlemeli öykülerinden mahrum etme, e mi?

Sevgiler,

Sena

1 Beğeni

Şarkıları okurken anladım zaten :smiley: Bakalım belki cingıl yaparız sana Aladağ plak olarak, Unkapanı’na beklerim :smiley:

1 Beğeni

Bu bir teklif mi? Öyleyse ben varım, bu yetenek bir yerlerde harcanmamalı, senin de moderatörlüğün, prodüktörlüğün heba olmamalı. :cowboy_hat_face:

Yeni ortiliklere @Duskalem :relaxed: :star_struck: :beers:

1 Beğeni

Merhaba,

Farklı bir bakış açısı yakalamışsınız. Daha da önemlisi cesur bir sunum vardı öyküde. Topluma ayna tutmayı bu şekilde hafif hafif yaptığınız zaman kimse zarar görmez, üstelik mesajı almak isteyen de alır diye düşünüyorum. Amaçladığı şeyi açıkça belli edip, derdi olan bir çalışmaydı. Yürekten tebrik ederim.

Saygılarımla

1 Beğeni

Merhaba @Umutunjelibonu,

Bu güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. Zaman ayırdınız, görüşlerinizi ilettiniz, mutlu ettiniz. :pray:

Sonraki öykülerde görüşmek üzere,

Sevgiler

Sena

1 Beğeni

Merhabalar @Senaa,

Bu okuduğum ikinci öykün. @ebuka’nın da tavsiye ettiği gibi mizahi yönü iyi öykülerinin.
Dili de çok iyi kullanıyorsun, cümleler yerli yerinde. Toplumsal göndermeler de iyiydi.
Okuması keyifli ve kolaydı.
Kalemine sağlık. :slight_smile:

Sonraki seçkilerde görüşmek dileğiyle

2 Beğeni

Merhaba @Haluk_Cevik,

Seçkide yayınlanan iki öykümü de okumuş olmana ve okurken keyif almana sevindim. :pray:t2:

Yorumların için çok teşekkür ediyorum, yoğun vaktinden ayırmışsın. Sağ ol!

Sevgiler,

Sena

1 Beğeni

Merhaba, öykünüzü okuyup beğendiğimi belirtmek isterim. Edebiyatta mizahi değer sevemiyorum ben maalesef. Tabi bu benim her şeyin en kötüsünü düşünme illettimden dolayı olabilir. Ben sevmiyorum diye kötü olacak hali de yok tabiki :D. Gayet güzel bir öykü çıkartmışsınız. Emeğinize sağlık. Betimlemeleriniz sade ve anlaşılırdı. Kendimi rahat bir şekilde öykünün içinde buluverdim. Hikayenin depresif kısmı olan son bölümü beni tamamiyle mest etti. Gelecek seçkide görüşmek üzere…

1 Beğeni

Merhaba @Yuzuri,

Okuyup değerlendirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Çoğu okuduğumuzda ve yazdığımızda kendi tarzımızdan izler oluyor, haklısınız. Ben de mizahın her koşuldaki iyileştirici etkisine inanıyorum. O yüzden çantamda taşımayı ihmal etmiyorum. :slight_smile: Sizin kötüyü düşünmeniz durumuna da illet demeyelim, hayata karşı gardınızı almanız bu şekilde olabilir, koruyucudur, o da iyidir. :slight_smile::pray:t2:

Bu arada sizin öykünüzü de okumamı @MuratBarisSari tavsiye etmişti, sayfanıza uğrayacaktım, benden hızlı davrandınız. :upside_down_face:

Görüşmek üzere,

Sevgiler

Sena

3 Beğeni

Çok güzel bir şey bu sevindim adınıza :smiley:

Hızlıyımdır :stuck_out_tongue: Bana da @Kursat_Akbulut ve @UlianaHippogrief bahsetmişti. İyi ki dinleyip okumuşum

3 Beğeni

Elinize sağlık. Güzel hikayeydi. Diğer aylarda görüşmek üzere.

1 Beğeni

Çok teşekkür ediyorum. Sizin de okuyan gözlerinize sağlık.

Görüşmek üzere.

Sevgiler,

Sena