Rick and Morty Yorumları

2 Beğeni

Dizi aynı tadında,a aynı absürdlüğünde devam ediyor :kudur: Yeni sezonda çok güzel başladı

2 Beğeni

Sonunda geldi be :love_you_gesture:t2: Bölüm ismi de harika. “Edge of tomorty” :sweat_smile::sweat_smile: Hemen izlensin.

İzledikten sonra gördüm bölüm ismini ve bir kez daha güldüm :bender:

1 Beğeni

Bu sezon 5 bölüm olacakmış sanırım. Keşke 20 bölüm olsa sezonlar diyeceğim ama şuanki haliyle bölümler harika,:sweat_smile: Bozmasınlar yeterli.

10 bölüm bu sezon. 5 olsa yapımcının kulakları sürekli çınlar.

Yok ikiye böldüler diye okudum ben. Dur bulayım haberi.

The upcoming season will have a total of 10 episodes.
In the US, the first five episodes will be shown this year and the second half will be aired in 2020.
The show will also be split into two parts for UK fans although it is unclear when the second five episodes will be shown.
But Channel 4 insists it will be “worth the wait

Dediğim gibi ikiye bölmüşler :sweat_smile: @narpal

2 Beğeni

Zaten 10 bölüm bir de niye ikiye bölmüşler anlamadım :confused:

Ben de onu diyorum işte. :pensive: Keşke 10-10 20 bölüm yapsalardı

Neyse ben en iyisi ilk sezondan başlayım tekrar :confused:

1 Beğeni

Her bölüm dolu dolu olduğu için en az iki defa izliyorum ben bölümleri :smiley: Geçen sezonu askerde bitirmiştim bittiğinde baya yokluğa düşmüştüm. Bu sezonda güzel gidiyor. Fakat diziyi reklam olarak kullananlara gıcığım en son Death Stranding çıkmadan yapmışlardı sanırım. Yakışmıyorlar böyle reklamlara :baris:

Alt evrenler ve aile içine sızan yaratık bölümüne 50 defa baksam bıkmam.

2 Beğeni

2×04 ve 2×06. bölümlerinden mi bahsediyorsunuz eğer öyleyse tamamen katılıyorum ben de bıkmam onlardan. :smiley:

2 Beğeni

Imbd’den baktım o bölümlermiş :joy:

1 Beğeni

Güzel bölümler. Ben sanırım en fazla tekrar etme rekorumu Rick’in beynine girmeye çalıştıkları bölümde kırdım. Fazladan bir şey var mı vesair diye birkaç defa izledim :sweat_smile:

2 Beğeni

Kanvas halini bastırmayı düşünüyordum bende bunun :smiley:

8 Beğeni

Ben o bölümün sonunda Rick’in bir seyler yapıp "siz halledin ben bi sıç.p geliyorum’ demesine gülüyorum en çok.
@JrThoth resim güzel, telefona arkaplan yapayım.

1 Beğeni

Üçüncü bölüm diğer bölümlere göre ayrı bir tad bıraktı. 20 dakika değilde 1 saatlik bir bölum izlemiş gibiyim :smile: O kadar olayın içinde mutlaka kaçırdığım şey var. Elon Musk esprileri de ayrı güzeldi. :stuck_out_tongue_winking_eye: Şimdi tekrar izleyeceğim tüm konuyu bilerek :droll:

3 Beğeni
  1. Bölüm 2 hafta sonra gelecekmiş.
1 Beğeni

Zaten 5 bölüm yayınlayacaklardı ilk partta şimdide 2 hafta ara vermeli can sıkıcı :expressionless:

1 Beğeni