Sabahattin Ali Kitaplığı

(∆) #142

Evet bence de elit olmamız için yky kitabı + kahve fotoğraf çekip paylaşmamız lazım günde en az 2 kere instagramda böyle post atarım 1 tanede story ama storyde farklı yayınevi kullanıyorum genelde.

Çok şükür elitim, yky okuduğum ve çok para verdiğim için kendimi üstün hissediyorum.Hatta bir itirafta bulunayım genelde kitapları okumam sadece kapağını paylaşıp özetini okurum.Sahi Kürk Mantolu Madonna’nın konusu Madonna’nın hayatı değil mi? Bu kitap neden bu kadar abartıldı acaba?

(Ufuk) #143

Evet hayatta hatta bu yazdıklarınızdan sonra forumda aramızda yaşıyor diye bile düşündüm :slight_smile: Ama kürkü kayboldu bi anda :slight_smile:

(Mustafa Yıldız) #144

Konuşmanın vardığı nokta aklıma direkt bunu getirdi. Bu işe girmek için tam zamanı her yayınevinden baskı alabilirsiniz ama modası geçti mi ondan emin olamıyorum.

(∆) #145

Ne diyim yüzünüzde gülücükler eksik olmasın.

(Serhat) #147

(∆) #148

Hocam Alfa ve Panama kitabın durumu araştıracağız umarım olumlu sonuçlanır şeklinde geri dönüş yaptılar ama şahsen yılın ikinci yarısına kadar bir gelişme olacağını sanmıyorum. Yayın programları zaten doludur basmaya karar verseler bile yıl sonunu dahi bulabilir diye düşünüyorum.

(Serhat) #150

Bilgi Yayınevi listeye eklendi.

1. Kürk Mantolu Madonna
  2. İçimizdeki Şeytan
  3. Kuyucaklı Yusuf
  4. Sırça Köşk
  5. Kağnı - Ses
  6. Değirmen - Dağlar ve Rüzgar

1 2 3 4 5 6

Epsilon hala 3.cildi satışa çıkartmamış. Mesaj attım, cevap gelmedi.

(Mustafa Yıldız) #152

3 gün önce, 1-2 gün sonra matbaadan gelecek demişlerdi bana.

(Ayberk Şentürk) #153

Türk Edebiyatının Stefan Zweig’i Hail Sabahattin Ali! :joy:

(Serhat) #154

Şu ana kadar en beğendiğim kapaklar Bilgi Yayınevininkiler oldu.

(Serhat) #156

Everest

kitaplarımın baskıları şekil, önümden çekil

diyor. :slight_smile:

(İlhan Mete) #159

Hemen karar vermemek lazım ama şu an en iyi baskıyı Everest yaptı.

(Umut K.) #160

Alfa Yayınları kitap kapağı konusunda güzel bir formül buldu ve bu formülü durdurak bilmeden kullanmaya devam ediyor. Büyük ihtimal Tolstoy serisini de böyle göreceğiz. Umarım bu formülü daha iyiye doğru geliştirerek devam ettirirler.

Kapak hoşuma gitmedi. Kırmızı renk aşırı sırıtıyor. Yine de çıkınca incelemek lazım.

Kırmızı olsun beş kuruş fazla olsun diyeyim :slight_smile: , “aşırı sırıtıyor” eleştirisi için

Ben sevdim…

İşin esası Sabahattin Ali kitapları alma ihtiyacım yok, Hoşuma giden ciltli özel baskı alırım diye takip ediyorum yeni baskıları. Everest çıkana kadar Epsilon alırım diye düşünüyordum, artık Everest alırım diyorum ama yine de biraz daha bekleyeceğim…

Ben de bekleme taraftarıyım. Belki daha iyi baskılar çıkar.